Skocz do zawartości

Siodełko z wycięciem


Rekomendowane odpowiedzi

Siodełka z dziurą i tunelem mają zagorzałych zwolenników i przeciwników. Ja ja akurat lubię, ale ja jeżdżę zwykle 30km dziennie (czasem więcej), więc to nie są duże dystanse. Ja je cenie za to, że wygodnie mi się jeździ w zwykłych spodniach, no i komfort w upały rewelacyjny. Ja mam model SR, gdzie wieje solidnie i w mrozy wlot powietrza zaklejam (raz tak na dole zmarzłem...). :D

Ale wiem, że są osoby którym bardzo niewygodnie się siedzi na takich siodełkach.

Odnośnik do komentarza

Zamiast z dzurką może też być z wyprofilowanym wycieciem/tunelem. Też nie będzie uciskać nerwów, ale nie będzie wentylować. Tych z dziura nie polecałbym jako całoroczne, zimą w temperaturach bliskich 0 stopni potrafi na nich przewiać.

 

Wysłane z mojego TA-1024 przy użyciu Tapatalka

 

Też wolę bez dziury ale z tunelem. Tylko na takich jeżdżę. Ale z trochę innego powodu. te z dziurą nie dają możliwości zastosować grubszej wyściółki wokół dziury i w części nosowej siodełka bo jest tam za mało powierzchni na to. Są przez to dużo mniej wygodne.

Odnośnik do komentarza

myslałem ze tak będzie, co się okazało jest super :d ale dziś test nowego siodła i odrazu tych spodenek :D i nie wiem czego to zasługa ze jadę tyle km i praktycznie tylko 2 przerwy chwilowe po 3min. jeszcze przyjdzie czas na test jazdy bez tych spodenek wtedy się okaże co tak naprawdę robi robote ale myśle ze 60% te spodenki 40 Siodło 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...