Skocz do zawartości

Narzędzia rowerowe do domowego warsztatu?!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Marek tu są wymiary wszystkie tego stojaka, jak wspominałam nie trzeba go na maksa rozstawiać ja czasami tylko trochę rozkładam i nadal jest stabilny ale ja mam lekką szosę:) 
 

  • STABILNY- podparty na szerokiej podstawie - wymiary podstawy po rozłożeniu 97x71cm 

  • WYTRZYMAŁY max. obciążenie to aż 30 kg!

  • płynna regulacja wysokości od 110 do 190cm

  • regulacja szerokość uchwytu od 25 do ponad 60mm

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Hej,

Mam pytanie, ponieważ postanowiłem zacząć sam serwisować sprzęt, a jestem laikiem, ale dzięki blogowi Łukasza pomału się rozwijam :). Do tej pory jeździłem, a jak było coś nie tak to rower lądował w serwisie... Czy warto kupować walizeczki z narzędziami, może ktoś ma doświadczenie i coś poleci?! Czy lepiej kompletować klucze osobno pod swój rower... choć wiadomo modyfikacje i tak wymuszą zakup dodatkowych narzędzi... I pytanie dodatkowe -  Klucz dynanometryczny?! Warto? Przyważnie nawet w filmach na YouTube dokręcamy wszystko na wyczucie, ale mocno, ale gdy doświadczenia brak to nie zawszę jestem pewien czy jest OK, np. support, kaseta, czy lepiej używac klucza dynanometrycznego i gdzię można odnależć odpowiednie momenty z którymi dokręcamy?

Pozdrawiam

Hej. Jeśli chodzi o narzędzia rowerowe do warsztatu w domu, to bardzo fajne są te od Unior'a. Całkiem dobrze się sprwują nie tylko przy naprawie roweru, ale również przy innych robotach domowych!

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...