Skocz do zawartości

Narzędzia rowerowe do domowego warsztatu?!


Rekomendowane odpowiedzi

Cena mi się bardziej podoba, czy ktoś z was go teatował?

Wygląda dokładnie jak lidlowski. Więc powinien się sprawdzić. Na moim trekking, który waży z pierdułami ( nie zdejmuje, bo mi się nie chce ;)  , nawet łańcuch w kufrze siedzi przy dłubaniu ) prawie 20 wisi stabilnie.

Odnośnik do komentarza

Wygląda dokładnie jak lidlowski. 

Wszyscy chwalą te lidlowskie, a ja nawet nie wiedziałem że takie sprzedają... A w lidlu przez ostatnie pół roku bywałem codziennie, bo ze szkoły na przerwach po bułki śmigałem ;) Ale nie widziałem żadnych stojaków... Buty były, nakładki na siodło, pompki i inne akcesoria. Kiedy mieli te stojaki w ofercie?

Odnośnik do komentarza

Wszyscy chwalą te lidlowskie, a ja nawet nie wiedziałem że takie sprzedają... A w lidlu przez ostatnie pół roku bywałem codziennie, bo ze szkoły na przerwach po bułki śmigałem ;) Ale nie widziałem żadnych stojaków... Buty były, nakładki na siodło, pompki i inne akcesoria. Kiedy mieli te stojaki w ofercie?

Ostatni raz w zeszłym roku pod koniec wakacji.

Ogólnie techniczne rzeczy to wszystkie z lidla chwalą. Kosztują więcej niż inne dyskontowe, czy marketowe, ale jakość swoją mają i do domowego użytku się nadają.

Np. "nożownicy" chwalą sobie osełkę do noży, taki prostopadłościan i na 4 ścianach różne gradacje do ostrzenia. Jednak to jak stojaki rowerowe, pojawia się i 10 min po otwarciu sklepu już nie ma.

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, powiesz czy fajny? ;) A tak w ogóle to nieźle lecisz z tematem jak na warsztaty się zapisałaś! 

 

Ja lubię się uczyć, kiedyś Pani od rzeźby w szkole mi powiedziała żebym nie marudziła, że nie umiem bo ktoś kto robi to lepiej ode mnie też kiedyś nie umiał ale się nauczył a skoro on się nauczył to ja też mogę:) Tak więc uczę się wszystkich czynności które łączą się z moimi pasjami. O gramofonach wiem więcej niż moi bracia:) Ich rowery są brudne a łańcuchy oblepione błotem, ja nie mogę na takie rzeczy sobie pozwolić. Ja lubię majsterkowanie, zawsze podkradałam ojcu narzędzia. Jestem tym typem kobiety co jak nie wie to się dowie i zrobi:)

Odnośnik do komentarza

Ostatni raz w zeszłym roku pod koniec wakacji.

Ogólnie techniczne rzeczy to wszystkie z lidla chwalą. Kosztują więcej niż inne dyskontowe, czy marketowe, ale jakość swoją mają i do domowego użytku się nadają.

Np. "nożownicy" chwalą sobie osełkę do noży, taki prostopadłościan i na 4 ścianach różne gradacje do ostrzenia. Jednak to jak stojaki rowerowe, pojawia się i 10 min po otwarciu sklepu już nie ma.

 

ostatnio to byly z 1,5mca temu. wiem bo mialem go w lapach a kumpel kupil i jest zadowolony

 

z kolei w biedrze kupiłem ostatnio take małe imadło modelarskie... bardzo sie przydaje w majsterkowaniu przy rowerze... używałem go m.in. do skracania przewodu hydraulicznego

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...