Skocz do zawartości

Narzędzia rowerowe do domowego warsztatu?!


Rekomendowane odpowiedzi

a znacie narzędzia naszej rodzimej firmy bitul? Ja jestem oczarowany! szczególnie urządzeniem do wymiany łożysk w supporcie hollowtech II :) 

Ceny mają duuużo niższe niż np shimanowskie odpowiedniki 

 

 

 

Faktycznie, wyglądają solidnie. Ostatnio zapłaciłem 70 zł za klucz do pedałów, tylko po to by odkręcić jednego zapiecznonego spd-ka :D Centrownica wygląda fajnie,  by się przydała bo zawsze gdzieś kołem przydzwonię :D

Odnośnik do komentarza

Możecie polecić jakiś sklep online,w którym można kupić smary, narzędzia typu miernik do łańcucha czy stojak serwisowy plus jakieś inne drobne elementy? Chciałabym kupić wszystko co mi potrzebne na raz i z jednego miejsca:)

Wg mnie jakikolwiek duży internetowy.

Jak jednak same narzędzia to może to co podał kaktus, wyglądają dobrze.

Stojak bym polował na lidlowski.

A samarowidła w jakimkolwiek rowerowym stacjonarnym.

Odnośnik do komentarza

Wg mnie jakikolwiek duży internetowy.

Jak jednak same narzędzia to może to co podał kaktus, wyglądają dobrze.

Stojak bym polował na lidlowski.

A samarowidła w jakimkolwiek rowerowym stacjonarnym.

Lidlowski mnie ominął właśnie, mam nadzieję, że go powtórzą bo był w dobrej cenie:) Co do stacjonarnych to niestety wszędzie mam daleko a ten do którego mam blisko jest obsługiwany przez okropną Panią:)

Odnośnik do komentarza

Lidlowski mnie ominął właśnie, mam nadzieję, że go powtórzą bo był w dobrej cenie:) Co do stacjonarnych to niestety wszędzie mam daleko a ten do którego mam blisko jest obsługiwany przez okropną Panią

No to zostają  netowe: centrumrowerowe, szumgum i inne duże.  Jak wszystko w jednym miejscu. Bo ten od kaktusa nie ma smarowideł i podstawowych: imbusy, skuwacz, szczycę, łyżki.

Też ma jeden u siebie na który jestem "obrażony" ;) . A lidlowski ustrzeliłem w zeszłym roku, i to po przecenie za 89, wyjściowa była 119.

Odnośnik do komentarza

Napisałam do Lidla i odpisali, że jak na razie nie przewidują powrotu stojaków. Przemogłam się i poszłam do sklepu, którego właścicielki nie lubię i znowu wyszłam zrobiona w bambuko. Kupiłam finish line dry 60ml za 25 zł!! Zapytałam czy ma urządzenie do sprawdzenia rozciągliwości łańcucha to mi powiedziała, że takie urządzenie kosztuje 1000 zł a poza tym klienci przychodzą do niej robić tu na miejscu. Na moje uwagi, że można coś takiego kupić za 10zł parsknęła pod nosem. Tak więc zakupy robię już gdzie indziej. Czy za ten stojak warto dać tyle pieniędzy? czy polecacie jakiś do 200 albo i taniej? :)

Odnośnik do komentarza

Zdradź który to sklep. Jak w Trójmieście, to wolałbym wiedzieć który. :-)

Ten sklep był kiedyś na ulicy św. Ducha w Gdańsku, teraz przenieśli się na Ogarną. Jest tam jeden młody serwisant, z którym można by się jeszcze dogadać gdyby nie właścicielka. Zresztą wiele opinii negatywnych było na portalu trójmiasto.pl. Myślałam, że skoro zmienili siedzibę to może coś więcej się zmieniło ale nie. Ceny są 50% większe niż w internecie.

Odnośnik do komentarza

Ten sklep był kiedyś na ulicy św. Ducha w Gdańsku, teraz przenieśli się na Ogarną. [...]

Aaa, wiem który. Myślałem, że już się dawno zwinęli.

 

Ale Wysepka we Wrzeszczu nie lepsza: odmówili wymiany linki przerzutki (biegi w piaście), bo, cytuję: "nie potrafię wymieniać linki w takich rowerach". :D Sportland w Gdyni dla odmiany nie był zainteresowany klientem chcącym kupić rowery za ponad 4000 i 8000 zł.

 

Niestety, trudno o dobry serwis rowerowy w Trójmieście, zaś nie sugeruj się pozytywnymi opiniami na trojmiasto.pl; wiem jak one powstają.

Odnośnik do komentarza

Aaa, wiem który. Myślałem, że już się dawno zwinęli.

 

Ale Wysepka we Wrzeszczu nie lepsza: odmówili wymiany linki przerzutki (biegi w piaście), bo, cytuję: "nie potrafię wymieniać linki w takich rowerach". :D Sportland w Gdyni dla odmiany nie był zainteresowany klientem chcącym kupić rowery za ponad 4000 i 8000 zł.

 

Niestety, trudno o dobry serwis rowerowy w Trójmieście, zaś nie sugeruj się pozytywnymi opiniami na trojmiasto.pl; wiem jak one powstają.

 

Ja mam dobrego serwisanta z Wrzeszcza, już nikomu innemu nie ufam a Kuba robi dobrze i niedrogo ale w większości ostre koła i kolarzówki:)

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.07.2015 o 18:08, Acia napisał:

Napisałam do Lidla i odpisali, że jak na razie nie przewidują powrotu stojaków. Przemogłam się i poszłam do sklepu, którego właścicielki nie lubię i znowu wyszłam zrobiona w bambuko. Kupiłam finish line dry 60ml za 25 zł!! Zapytałam czy ma urządzenie do sprawdzenia rozciągliwości łańcucha to mi powiedziała, że takie urządzenie kosztuje 1000 zł a poza tym klienci przychodzą do niej robić tu na miejscu. Na moje uwagi, że można coś takiego kupić za 10zł parsknęła pod nosem. Tak więc zakupy robię już gdzie indziej. Czy za ten stojak warto dać tyle pieniędzy? czy polecacie jakiś do 200 albo i taniej? ?

 http://www.forumrowerowe.org/topic/130234-stojak-serwisowy-na-zamowienie/page-1

Napisz do gościa , może jeszcze robi stojaki.

Możesz też poszukać lidlowskiego na allegro, ale to nabijanie kasy cwaniakom co pokupowali ile wlazło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...