Skocz do zawartości

Pierwszy rower szosowy - kolarzówka na ramie Villiger


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Mam okazję kupić rower szosowy: rama aluminowa Villiger (i to budzi moje największe wątpliwości...), osprzęt - kompletne Shimano 105, obręcze Mavic, opony Mavic Yksion Pro Grip, cena ok. 1800 zł; stan oceniam na b. dobry; niestety rower nie jest oferowany na żadnym serwisie aukcyjnym, więc nie wrzucę żadnego linka ze zdjęciami. Mam świadomość, że podaje niewiele informacji, ale może to wystarczy, przynajmniej do tego, aby z góry stwierdzić, że rower nie jest wart tej ceny...

Odnośnik do komentarza

Firma nic nie mówi co nie znaczy że jest zła. W aluminium większość ram jest na podobnym poziomie. Natomiast Shimano 105 to grupa którą produkują od pewnie ponad 15 lat. Jedna drugiej nie równa. Ilo biegowy to jest napęd? Zwrócił bym uwagę czy sztyca podsiodłowa jest w standardowym rozmiarze 27,2 żeby, gdybyś chciał ją wymienić, nie było z tym problemu, no i żeby stery były typu ahead a nie jakieś prehistoryczne. Napęd zwykle w takich rowerach jest do wymiany więc zapewne będziesz musiał wymienić kasetę i łańcuch. Przemyślał bym ten zakup dokładnie. Sprawdź czy obręcze nie są totalnie zjechane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...