Skocz do zawartości

Okolice Warszawy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Pierwsze słyszę żeby pod Dellem była jakaś ustawka ?

Na pętli Della sporo osób robi po prostu treningi, w tym i ja, interwałowe, sprinterskie i tempówki.

Jeśli chodzi o stricte mocną jazdę szosową zwaną inaczej ustawkami to proszę uprzejmie:

http://cyklomaniacy.pl/treningi/

Ja jeżdżę na trzy,

Jaroszki środa 16.15 regularnie - bardzo mocna, startuje ok 10 osób, kolejne dołączają się po drodze, w sumie 20-30. Byli zawodowcy, aktualni mastersi. W zasadniczej części tempo praktycznie nie spada poniżej 40, sporo zakrętów, skoków interwałowych, chwilami jak przód dociśnie to i +50 km/h się ciśnie.

Rzgowska - niedziela 10.15 - jeszcze mocniejsza niż Jaroszki. Ten sam profil uczestników, jakkolwiek z uwagi na niedzielę dużo więcej osób, czasem i 50 +. Moje średnie z segmentów Stravy sprzed kilku dni.

2000357531_stravasegmenty.jpg.b3566ac0b34f8c3553c2d94bc0ec8ead.jpg

 

Andrespol - najsłabsza z wyżej wymienionych, co nie znaczy że słaba. W przeciwieństwie do powyższych gdzie idzie ogień i co najwyżej tworzą się grupetta, tutaj od początku dzieli się na kilka mniejszych grup, od tempa 30 km/h do 40 km/h. Na początek polecam (chyba że masz bliżej gdzieś indziej, ale w innych nie jeździłem. Poniżej średnie na segmentach z wczoraj (najmocniejsza grupa).

Andrespol.jpg.bb7d22c4ea66f091cd00f00bda354ad7.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...