Skocz do zawartości

Kurtka przeciwdeszczowa


Rekomendowane odpowiedzi

Sezon piękny, kilometry lecą, deszcze omijają, ale czuję, że statystyka mnie dopadnie, a chciałbym być na to przygotowany.

 

Szukam kurtki na takie awaryjne akcje, żeby gdzieś dojechać i się schować, lub dojechać do domu jak lekko pada. Podkreślam że na awaryjne sytuację, bo z zasady jak mokro to nie jeżdżę. Także nie wyobrażam sobie wydać na to dużej kasy. Ma zajmować mało miejsca w kieszeni i być przyzwoite.

 

Jakieś pomysły? Deca również wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza

Z Deca nie jest zła ale jest znana że robi się trochę baloniasta. Z kolei moja Endura śmierdzi po jednym użyciu. Może zamówimy wspólnie Specowe?

https://www.cyclestore.co.uk/specialized_comp_deflect_wind_jacket-ID_67705

Nie wiem tylko czy się zmieścisz w XL. Dla mnie L za małe, mierzyłem. Ja mam 112 w klatce.

 

Jakąś kamizelkę chyba też zamówię:

https://www.cyclestore.co.uk/gilets

Czarek Urzyczyn ma taką z Deca i używa częściej niż pełną z rękawami.

Odnośnik do komentarza

Nom, zamówiłbym, 112 tak na styk, ale jestem skłonny zaryzykować jeśli towar dobry:) Najwyżej pójdzie na olx. kamizelkę mam grupetto już. Wystarczy.

 

Tyle że na rozmiarów e maja napisane 42cale w klatce to 106cm:/

 

Koszulki quest i raso mam XXL i są akurat, dobrze dopasowane. Mniejsza by nie wyglądała poważnie :)

Odnośnik do komentarza

Te z Deca przymierzałem. Żadna mi nie pasowała. Ta ultralight jest cienka jak papier i po wyjęciu wygląda jak psu z gardła, a wszystkie z Deca mają bardzo szerokie rękawy co jak dla mnie dyskwalifikuje je do jazdy szosowej. Ale jak zawsze dobrze pomierzyć.

Ciekawe czy znalazłby speca który by mi taka zwezil.. One są szyte? Czy zgrzewane jakoś?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...