Skocz do zawartości

Świecące akcesoria rowerowe [YT]


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem latarkę na kierownicy która miała pierścień świetlny. Był on nieco przygaszony. Podczas jazdy po zmroku powodował on gorszą widoczność w kierunku jazdy (raził). Podejrzewam że lampka w przednim błotniku robi jeszcze gorszą robotę. Tylna na błotniku - super pomysł, ale przód to raczej nie. 

Odnośnik do komentarza

Miałem latarkę na kierownicy która miała pierścień świetlny. Był on nieco przygaszony. Podczas jazdy po zmroku powodował on gorszą widoczność w kierunku jazdy (raził). Podejrzewam że lampka w przednim błotniku robi jeszcze gorszą robotę. Tylna na błotniku - super pomysł, ale przód to raczej nie. 

 

O nie, nie, to dodatkowe oświetlenie nie oślepia jadącego, bo zbyt słabo świeci. Miałem kiedyś lampkę Mactronic z takim pierścieniem (można je było zmieniać), ale od razu założyłem czarny, bo mleczny faktycznie przepuszczał tyle światła, że to przeszkadzało.

 

Ale tamta lampka miała koło 300 lumenów - ta może kilkanaście/kilkadziesiąt - w każdym razie nie nadaje się do oświetlania czegokolwiek, one są tylko sygnalizacyjne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...