Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już dawno machnęłam na to ręką. Kiedyś byłam bardzo przewrażliwiona, do tego stopnia, że przez długie lata dzielnie opierałam się posiadaniu konta Google oraz w ogóle telefonu z Androidem. Potem jednak dotarło do mnie, że co mi z moich starań, skoro na około mam pełno nieodpowiedzialnych znajomych, którzy wpisują do tych swoich telefonów wszystko: numery telefonów, adresy, daty urodzin, pewnie numery kont, jeśli zdarzyło mi się wysłać, zapisują moje zdjęcia, przechowują naszą korespondencję... To samo robią wszystkie firmy, gdzie zdarzyło mi się zamówić choćby waciki oraz dziesiątki innych podmiotów, w tym policja czy inne sądy... Jednym słowem Google wiedziało o mnie tyle samo, co i teraz, zanim jeszcze kupiłam telefon z ich systemem ?

Odnośnik do komentarza

Elle xiaomi do tej pory odstawało aparatami. Od ich flagowego mi8 z tamtego roku co mam zrobili postęp i jakość nie odbiega od innych. Ale cena tak ja dałem 2,5 tyś a za nowego huawei gdzieś 4 tyś za flagowca. Dla tego się na ich telefon przesiadłem, co prawda w testach jak porównywali inne marki jak samsung czy huawei trochę lepsze, ale nie na tyle by dopłacić tyle. A i taka ciekawostka ich najnowszy model huawei ma wadę ekranu i firma na razie olewa.  A xiaomi zdjęcia jak dla mnie i jak na telefon świetne robi. Będzie fajnie na wycieczkach się robiło zdjęcia i chwaliło. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Odnośnie telefonów mam zasadę trochę podobną, jak ze wszystkim - nie kupuję nowości. Druga zasada: nie dam za telefon więcej niż 1000zł. I trzecia: nie kupuję za 1zł z abonamentów, zostawiam to zadanie innym, którzy potem z chęcią mi nowy lub prawie nowy telefon odsprzedają - ja mam gwarancję i fajny sprzęt, oni poczucie, że zarobili (biedacy...) oraz kolejne kilkanaście miesięcy przepłacania za usługi telekomunikacyjne ? Tak więc obecnie jeszcze używam Huawei P9 Lite, ale w tym roku planuję zmienić na flagowca P10.

Co do zdjęć jeszcze i w ogóle sprzętu elektronicznego: nie patrzę nigdy na liczby, tylko od strony praktycznej, bo już wielokrotnie zauważyłam, że tak samo, jak Triban z Sorą i Specialized z Sorą to dwa różne rowery, tak też na przykład laptop HP z i3 oraz laptop Asus z i3 to dwa różne komputery (zwłaszcza po jakimś około roku użytkowania). Z komórkami nie jest inaczej. Można mieć 20Mpx i gorsze zdjęcia niż przy 10Mpx.

Odnośnik do komentarza

Elle  jak w dobrej cenie możesz kupić to polecam P10 bardzo dobry telefon. Ja trochę tchórzliwy czy nie przekonany jestem. Bo tą mi8 co mam mogłem kupić nie za 2500 zł a za około 1300 zł z przesyłką z chin. Nowy z gwarancją, że sprawdzonego sklepu. Przez neta polecali. Ale liczę, że 5 lat wytrzyma. Chciałem coś z dobrym aparatem bo telefon na rower biorę a tak przynajmniej ładne fotki się pstryknie i nie będzie trzeba dodatkowo aparatu wozić. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...