Skocz do zawartości

Szosa do 4000 - 4500 z fakturą


Rekomendowane odpowiedzi

A ja zaproponuję to co sam kupiłem :)

 

http://skleprower.pl/fuji-sportif-15-d-2018-tiagra-4700-2x10-p-73.html

 

Wyżej zalinkowałeś sportifa z 2017r.(  na starej ramie) , który również mi się nie podobał- ten jest modelem tegorocznym.

 

Geometria łagodna (  jak w tribanie czy canyonie endurance ) , widelec karbonowy z  karbonową rurą sterową,  tarczówki trp spyre i napęd w większości oparty na tiagrze 4700.

Jeżeli tylko rower wizualnie ci się podoba to polecam.

 

Ten to bardzo przyzwoity. Zresztą sam go już nie wiem ile razy polecałem. Ale mógłby być ciut tańszy.

Odnośnik do komentarza

Nuroad całkiem, całkiem, ale dla mnie wciąż jednak za agresywny.

 

Fuji Jari jest w porządku, ale nie w tej cenie, która nas interesuje. Sensowne zaczynają się powyżej 5k, a w niższym modelu jest Sora z Alivio (!)

 

Sportif chciałam kupić, to mi gość powiedział, że tam opony max 30-32mm wejdą.

 

A może znalazłby gdzieś Kelly's Soot 50 za ok. 4500zł (chwilowo wszędzie 4800zł). Nie dość, że Shimano 105 i hamulce Spyre, to jeszcze szerokie opony i wygodna pozycja. A jako wisienka na torcie... sztywne osie z przodu i z tyłu :)

Odnośnik do komentarza

Jacek, na szczęście przed sezonem był ciut tańszy :)

 

Elle, szerszej opony nie przymierzałem. W widelcu myślę spokojnie zmieści się 35mm, ale z tyłu może zahaczać o mocowanie przedniej przerzutki- 32 mm myślę, że wejdzie na luzie. Na olx jest nawet jedna sztuka w rozmiarze S.

 

Kellys bardzo fajny- ciekawe czy widelec jest w pełni karbonowy czy z aluminiową rurą sterową, bo nie mogę się doczytać. Na minus tylko sztyca w rozmiarze 30,9mm.   

Odnośnik do komentarza

Tak, dokładnie miałem na myśli ten z Poznania- jedno jest pewne, z tego Fuji gravela nie zrobimy. Nawet jeżeli wejdą opony 35mm to tylko z gładkim bieżnikiem.

Po sezonie Kellys może być bardzo dobrym dealem o ile  po sezonie jeszcze będzie dostępny. Jeżeli byłbym nim   zainteresowany to próbowałbym teraz go kupić i negocjować cenę-  te 10% muszą zejść ;) 

Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie za podpowiedzi.

 

@Lukas patrzyłem już na tego Fuji Sportif - niestety po za budżetem

 

@Elle A Nuroad nie ma przypdakiem też sztywnych osi z przodu i z tyłu? Dzięki za znalezienie Kellysa

 

@jajacek byłbym wdzięczny gdybyś dał namiar na znajomego lub podpytał czy może zrobić na tego Kellysa jaką promocje ale żeby był z FV, dzięki!

 

Nuroad mi odpowiada, co do Kellysa, malowanie nie specjalnie mi podchodzi, ale jeżeli udałoby się go kupić do 4500 to nie byłby to problem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...