Skocz do zawartości

Towar niezgodny z opisem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zamówiłem rower i niby wszystko ładnie ale jest jedno ale... pedały które dostałem nie są takie same jak w opisie aukcji. 

Wiem ze problem bardzo mały ale rower kosztował swoje pieniądze i myślałem ze kupując rower firmy KTM nie będzie takich problemów.

Oczywiście pedały katalogowe to koszt ok. 35-40 zł, a te które dostałem są nieco droższe jednak nie podobają mi się wizualnie.

Teraz pytanie do was czy mogę coś z tym faktem zrobić ? mogę domagać się aby sklep rowerowy wysłał mi pedały które były podane w opisie?

 

Odnośnik do komentarza

Można spróbować, jak najbardziej, ale nie można wmawiać, że na pewno się uda, bo to skandal o granda ;) Po pierwsze pedały są? Są. Po drugie podobno są lepsze niż te, które być miały. To nie jest wada, która uniemożliwia lub utrudnia jazdę na tym rowerze, czyni go gorszym itp. Może zdarzyć się tak, że rower z tamtymi pedałami był w ofercie w innej partii - tak jak na przykład biała owijka w Tribanie na zdjęciach on-line, która teraz na żywo notorycznie jest czarna (i mnie się nie podoba, kosztowało mnie to kolejne 40zł, aby rower wyglądał jak na zdjęciu). Sprzedawca może więc zaproponować... zwyczajny zwrot na koszt klienta, jeśli mu produkt aż tak bardzo nie odpowiada.

Ale pisz, oczywiście, że pisz. To nic nie kosztuje, a czasem przynosi efekt. Chciałam tylko zaznaczyć, że nie ma podstaw, aby się pienić i być aż tak bardzo pewnym swojej racji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...