Skocz do zawartości

Co zamiast Endomondo?


Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna używam i polecam program Moje Trasy na system androida w sklepie play ,można zsynchronizować z dyskiem google jeśli ktoś używa.otwiera się trasy w mapach google i spokojnie możemy prześledzić cały przebieg trasy,mamy do dyspozycji wykresy ,statystyki. polecam przetestować :)

 

Aplikacji Moje Trasy już używałem, niestety nie spełniała moich oczekiwań :(

Mimo wszystko dzięki za propozycję :)

Odnośnik do komentarza

Ostatnio znajomy polecał aplikację ImapMyRide. Nie miałem z nią jeszcze kontaktu w trasie, ale wygląda obiecująco. Z doświadczenia, jeździłem jakiś czas z turystycznym GPS'em Garmina. Miał kilka profili, można je było dostosować do swoich potrzeb (turystyka, trasy sportowe). Ale to już chyba nieco przestarzałe rozwiązanie :)

Odnośnik do komentarza

Z mojej strony zdecydowanie Strava, aplikacja wygląda profesjonalnie, tak też działa. Mają fajny kreator tras na stronie i nawet spora społeczność w Polsce więc można się pościgać o najlepsze czasy ;) Fakt że nadal nie ma języka polskiego no i jak na polskie warunki (na dodatek studenckie xD ) to cena premium trochę odstrasza, ale wersja free całkowicie wystarcza.

Odnośnik do komentarza

Znajomy ma problemy z Endo Premium. U mnie wersja podstawowa hula od początku bez zarzutu. Kiedy zmienił na podstawową jest zadowolony. Więcej raczej nie trzeba:) No ale alternatywa zawsze działa korzystnie i pewno są jakies fajne apki. Ja mam Xperię T3

 

No a ja właśnie wczoraj zakupiłem Endomondo Premium, jak do tej pory działało słabo, to co dopiero będzie teraz. 

Odnośnik do komentarza

  Ja bym na moim "telewizorku" ( tak nazywam smartfony ;)  ) bym widział apkę która:

- jest po polsku

- działa w trybie of line ( nie korzysta w działaniu z sieci GSM )

- jest bardziej nawigacją, mapą, niż trenażerem.

Zielony w tym temacie jestem, wiem tyle że każda apka nawi samochodowa, ale tam problem z dokładnością map jest. Dlatego chciał bym coś rowerowego/pieszego.

Możecie coś polecić?

Odnośnik do komentarza

No a ja właśnie wczoraj zakupiłem Endomondo Premium, jak do tej pory działało słabo, to co dopiero będzie teraz. 

Wiesz, trzeba być dobrej myśli. U znajomego akurat się cięło i wieszało, ale u Ciebie może być wszystko ok (przecież nie może to być chłam, bo w sieci by to rozniesli w pył, a tak nie jest). Daj znac jak hula, to i ja może zaryzykuję. Jaki smart?

Odnośnik do komentarza

Ja do samej nawigacji używam zwykłych map Nokii, ale niestety nie uwzględniają one ścieżek rowerowych. Dlatego zazwyczaj planuję trasę normalnie z Googlem (tudzież na próbę też z webową Stravą) i ją drukuję. A potem do śledzenia używam Endomondo - wychodzi na to, że jest bardzo dokładne - doskonale widać, czy jechałem ddr czy po jezdni :).

Póki co Endomondo chodzi mi bez problemu a zdaje się na mój tel. (Lumia 1020) nie ma Stravy, więc ciężko porównać...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o nawigowanie to ja robię jeszcze inaczej. Robię sobie trasę na google maps na komputerze, wybieram trasę rowerową, potem modyfikuje tak jak mi potrzeba, a następnie kopiuje sobie linka i wysyłam sobie na maila.

 

Następnie otwieram maila na telefonie, klikam w linka i otwieram go w mapach Google na telefonie.

 

Mam w ten sposób ślad a gps pokazuje mi gdzie jestem.

 

Dodatkowo mapy Google mają fajna opcje, oprócz pokazywania punktu w którym miejscu jestem pokazują mi strzałka w którym kierunku jestem obrucony, więc nie ma problemu czy w lesie mam pojechać w prawo czy w lewo :-D

 

A Endomondo używam tylko do zapisu rzeczywistej trasy

Odnośnik do komentarza

Stravy nie ma na Windows Mobile, choć są aplikacje niezależne.

Z tego co zauważyłem to Strava w telefonie nie ma opcji nawigowania, tylko zapis trackloga. Może to się zmieniło, bo bardzo dziwnie mi to chodziło na telefonie i wywaliłem. Do tych rzeczy używam Garmina Edge 200 z trasą przygotowaną na stronie Strava. 

Nie chcę uchodzić za jakiegoś wielkiego fana Stravy, bo każdy z serwisów ma swoje wady i zalety, ale oni oferują najlepsze planowanie tras off road co dla mnie jest kluczowe. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...