Skocz do zawartości

Co zamiast Endomondo?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę że dużo zależy od telefonu. Używałem Endomondo na początku na samsung Galaxy s3 mini. Sygnał długo się szukał, czasem się gubił. Teraz mam Sony Xperia z3 compact i sygnał gps znajduje się w ciągu kilku sekund po odpaleniu Endomondo i na razie nie zdarzyło się żeby go zgubił.

 

W takim razie jaką aplikacją polecasz na LG L5?

Odnośnik do komentarza

Ja korzystam z Endomondo i niby wszystko ok, ale czasem nie zapisuje moich tras, a część wyświetla dopiero po kilku dniach. Raz na jakiś czas też wylogowuje mnie z aplikacji.

 

No właśnie niby wszystko ok, a jednak drobne wpadki się zdarzają. Do tej pory nie odinstalowałem Endomomndo tylko dlatego, że ma doskonałą stronę internetową, ale w najbliższym czasie zamierzam zainstalować różne aplikacje i je przetestować.

 

Osobiście używam NAVIME GPS jest całkowicie po polsku,nie gubi sygnału gps posiada wiele przydatnych funkcji oraz dobry interfejs.Jestem z niego bardzo zadowolony

 

Skoro tak mówisz to musi być naprawdę dobra apka, na pewno ją przetestuję.

Odnośnik do komentarza

Osobiście używam NAVIME GPS jest całkowicie po polsku,nie gubi sygnału gps posiada wiele przydatnych funkcji oraz dobry interfejs.Jestem z niego bardzo zadowolony

 

Też jej używam i do niedawna poleciłbym ją z czystym sumieniem. Mniej więcej w kwietniu wprowadzili aktualizację zmieniającą wygląd aplikacji i niestety od tamtego czasu zdarza jej się dość często zawieszać :( Także radzę monitorowanie działania aplikacji, bo po powrocie do domu można się niemiło zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...