Skocz do zawartości

Nogawki / rękawki - wiosna/ chłodniejsze wieczory letnie


Rekomendowane odpowiedzi

@NoOnesThere, dzięki za podpowiedź :) Zarówno B'Twiny, jak i Brubecki nie mają odblasków. Nie są też zrobione z lycry czy innego śliskiego materiału (w przypadku BTwina widać to na drugim zdjęciu na stronie), co dla mnie osobiście jest zaletą, ponieważ w przypadku zahaczenia o rzep z rękawiczek nie jest od razu skudłacone i wyciągnięte.

 

@gielo, ale są ocieplane, a chyba autor chciał wersję bardziej letnią. Tak w ogóle cena BTwinów bardzo podobna.

Odnośnik do komentarza

Dziś w Oświęcimiu będę na karpackim wyścigu kurierów. Młodzieżowcy, juniorzy będą startować. Piszą, że wyścig ten najważniejszy dla młodzieżowców w Europie.

 

Na razie nie mam wiedzy na temat kategorii w których nie jeżdżą znajome mi dzieciaki. O ile mi wiadomo to dla młodzieżowców od niepamiętnych czasów najważniejszy był Tour de l'Avenir czyli odpowiednik Tour de France dla kategorii U23. Polskie wyścigi, oprócz Tour de Pologne,  o ile się nie mylę, kompletnie się w Europie nie liczą.

 

Wyścig Pokoju, przejety przez Czechów i organizowany dla U23 jest chyba liczącym się. Swego czasu był rozgrywany na trasach, które bardzo lubię, w Jesenikach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...