Skocz do zawartości

Rączki przy kierownicy jak zamocować


KR56

Rekomendowane odpowiedzi

A jak je zakładałeś? Do ściągania gripów dobra jest woda z płynem do mycia naczyń, ale do zakładania już nie. Dobrze wyczyść i osusz gripy i kierownice, przed założeniem zmocz gripy w środku samą wodą, ciężko idą ale idą. Woda wyschnie i powinno siedzieć stabilnie. Jeśli tak właśnie robiłeś to nie wiem co ci doradzić, bo ja zakladania na kleju nie popieram. Może jakiś problem z gripami.

Odnośnik do komentarza

Legenda głosi, że działa lakier do włosów - przykleja się jak klej, ale w przeciwieństwie do niego puści pod wpływem ciepłej wody. Natomiast póki nie wyschnie, to jest poślizg.

Nie wszystkie chwyty bez śrubek są do kosza. Mnie się udało i weszły łatwo, a mimo tego się nie kręcą. Ale tylko na jednej kierownicy - na innej (w teorii średnica ta sama) już było gorzej.

Odnośnik do komentarza

Miałem z Lidla ze śrubką za jakieś grosze i wcale nie były złe. Ale w bez rękawiczek było słabo bo powłoka obłaziła i miało się czarne dłonie. Miałem też bez śrubek Speca, które przyszły z rowerem. W kółko się obracały i były do kitu. Na dodatek metodą kumpla, żeby je zdjąć przebiłem je strzykawką z wodą żeby ją wpuścić pod nie. W środku chyba miały żel i po tym przebiciu w kółko coś z nich wyłaziło i się kleiło. Nie ma to jak ze śrubką i dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...