Skocz do zawartości

Specialized Test Days 7-8.04.2018 Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.facebook.com/events/406227043136568/?event_time_id=406227049803234

 

"Serdecznie zapraszamy na Specialized Test the Best.

Podczas dwóch dni testów będziecie mieli okazję przejechać się na naszych rowerach z kolekcji 2018, wziąć udział w konkursach i porozmawiać z naszymi ambasadorami.

Sobota 07.04.
Tego dnia skupiamy się na kobietach! Z tej okazji będziecie mieli okazję porozmawiać i przejechać się z Anną Plichtą z Boels Dolmans Cycling Team oraz naszą francuską ambasadorką Hannah Barnes. Dla uczestniczek wydarzenia przewidziane są upominki oraz konkursy. :) Panowie są również milie widziani!

Nie czujesz się pewnie jeżdżąc w grupie a chciałabyś przejechać się na naszym rowerze? Spokojnie! Nasze trzy Ambasadorki - Jadzia, Alina i Marta zabiorą każdą chętną panią na indywidualną jazdę, gdzie wytłumaczą jak poruszać się na rowerze,

Niedziela 08.04
Drugiego dnia testów będziecie mieli okazję porozmawiać z trenerem kolarstwa AdiOstry.pl, który podpowie jak najlepiej rozpocząć sezon kolarski a następnie zabierze Was na przejażdżkę MTB gdzie doszlifujecie elementy techniczne jazdy.
Będziecie mieli również okazję spotkać naszych ambasadorów - adam probosz, Andrzej Bargiel oraz Eldo.

Udział w testach jest bezpłatny. Do wypożyczenia potrzebne są 2 dokumenty ze zdjęciem. Osoba niepełnoletnie musi być w towarzystwie osoby dorosłej. "

Odnośnik do komentarza

Dziś trochę za późno dotarliśmy, bo koło 14-tej

 

Jeździłem na Tarmac S-Works SL6 na Di2, kołach karbonowych Spec Roval z oponami  Spec Turbo Cotton. Bajka. Super przyspieszenie, mega sztywny, stosunkowo wygodny. Waga ok. 6,5kg, wydmuszka :) Rewelacja

 

Potem wziąłem Diverge Comp. Przejechałem po asfalcie, płytach betonowych, dziurawych gruntówkach i lesie. Potwierdziło to moją opinie że rower do wszystkiego, jest rowerem do niczego. Dla mnie nie nadaje się do jazdy poza w miarę gładkimi nawierzchniami utwardzonymi. Więc nie kupuję mody na rowery typu gravel. Wolałbym kupić szosę endurance taką jak Spec Roubaix

 

Mój młody testował Venge na tarczach. Absolutnie bez rewelacji czyli taka sama opinia jaka ja mam na temat tego modelu. Jutro będę wcześniej i potestuję więcej modeli.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wszystko było z nim w porządku. Ja po prostu nie kupuję samej idei jazdy rowerem bez amortyzacji w terenie leśnym. Diverge nadaje się bardzo dobrze z zaznaczeniem że JAK DLA MNIE, na szosę, na szutry i gruntówki i bardzo dobrze jako zimówka na szosę z grubszymi oponami i pełnymi błotnikami. JA natomiast nie bardzo rozumiem ideę rowerów przełajowych czy jazdy rowerem bez amortyzacji po lesie. Czyli po piachach, korzeniach, błotach i różnych dziurach. Zjazd takimi singlami jakimi jeżdżę w lesie na rowerze takim jak Diverge byłby bardzo niebezpieczny.

Odnośnik do komentarza

A nie po lesie to nie :)

Ja na przykład jeżdżę tak 60% asfalt, 20% ścieżki z kostki, 20% ubite gruntówki - myślisz, że Diverge by się dobrze spisał w takim terenie? Niektóre ścieżki z kostki mają czasem wyboje - szersze oponki jakie ma Diverge (38) + FS byłoby komfortowo w miarę?

Myślałem jeszcze o Roubaix, ale tam weszłyby maksymalnie chyba 32? + Futureshock - komfortb byłby jednak chyba dużo niższy niż w Diverge, prawda?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...