Skocz do zawartości

Co może się jeszcze przydać na rower i czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej nie wiedziałem gdzie napisać, ale napiszę tutaj bo tu pisałem i pytałem. Pochwalę się zakupami. Udało mi się zakupić plecak Camelbacka M.U.L.E. LR 15 z duża zniżką dostaną od Camelbacka jeszcze mniejszą niż na początku dostałem. I jeszcze byłem zaskoczony bo rozmawiali zemną wypytywali o moje pasje, niepełnosprawność itp.Bo oglądałem jeszcze okulary Uvexa i bardzo im się moja osoba nastawienie spodobało. I może uda się dostać okulary uvexa które dość drogie są. Jestem bardzo zadowolony  że tak mnie super potraktowali :)
Odnośnik do komentarza

Jakbyś chciał niedrogo kupić dobre okulary Uvex, to jest prosty trik. Zamiast takich które w nazwie mają "sportowe" można kupić ochronne. Różnią się głównie ceną :)

Np. taki model : https://allegro.pl/okulary-przeciwsloneczne-ochronne-uvex-i-vo-268-i6885994743.html

Mam dwie pary podobnych, jedne przyciemniane, drugie żółte, na niepogodę. Kupiłem po 30 zł za sztukę. Używam od 2-3 lat praktycznie codziennie do jazdy na rowerze i super się sprawdzają. (Ważne żeby to były firmowe Uvexy bo inne okulary ochronne, to jest zwykle badziewie).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...