Skocz do zawartości

Test i wrażenia pierwszego porządnego roweru. Crossa na ramie Muesinga(Musinga) Twinroad Lite.


Rekomendowane odpowiedzi

Z Runtastica? Niestety, nie mam pojęcia, bo nigdy nie miałam tam konta. Jeśli jest możliwość eksportowania plików GPX, TCX lub FIT, wtedy nie ma problemu, jeśli nie - niestety pozostaje ręczne wklepywanie kilometrów. Treningi w Endomondo dodaje się najwygodniej poprzez stronę www: u góry na pasku jest "dodaj trening", wybierasz "trening bez trasy" i wpisujesz to, co trzeba i tam, gdzie trzeba ;) Można też dodać za pomocą telefonu: na zakładce z historią po prawej u dołu jest plusik, klikasz, edytujesz wartości (w tym datę) i to wszystko. Zawsze możesz też zbierać dane dopiero od tego sezonu, wtedy masz tylko jeden wpis do uzupełnienia :)

 

Gdybyś miał jeszcze jakiekolwiek pytania, to pisz :) Zaproszenie wysłałam.

Odnośnik do komentarza

A i mam pytanie przy okazji mogę dane z tamtej aplikacji do Endo jakoś przenieść, albo chociaż wszystkie kilometry :)

 

Musisz wyeksportować każdą aktywność ze strony Runtastic, do formatu GPX. Tu jest jakaś metoda zbiorowego pobrania aktywności Runtastic z pomocą przeglądarki Chrome: https://gist.github.com/christianewald/0009d3ce1a372a11ae82, może działa.

Jak już będziesz miał pliki to importujesz je do Endomondo, ale trzeba by po kolei każdy. Więc ja proponuję do Stravy, bo można więcej plików na raz, a potem synchronizację Stravy do Endomondo przy pomocy strony https://tapiriik.com. Potem można ze Stravy zrezygnować i wszystkie nowe już zapisywać w Endo.

Są też aplikacje do synchronizacji różnych serwisów np. na Androida „SyncMyTracks”, ale nie jest darmowa. Jej wersja próbna pozwala zaimportować ostatnie 40 aktywności z jednego serwisu do drugiego, jeśli Ci to wystarczy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...