Skocz do zawartości

Dwa koła za dwa koła


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj na wschodzie turystyka rowerowa kwitnie ostatnio a faktycznie na rynku czegoś takiego nie ma, więc jesteśmy dobrej myśli. W zimie też się tu dzieje (jak jest śnieg, w tym roku nie bardzo), no ale głównie to będzie działać w sezonie. Choć szczerze mówiąc nawet dzisiaj przy - 8° widziałem kilka grup na rowerach. Pewnie nie będę mógł tu się zareklamować, ale jeśli to będzie jedyny tego typu obiekt to i tak nas znajdą.. Dzięki

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Powodzenia :) Mało takich inicjatyw.

Co do roweru, to faktycznie decydują osobiste doznania i wymagania. Gdyby istniał jedyny słuszny wybór, każdy miałby taki sam rower. Oprócz wymienionych, Twoje wymagania spełnia Romet Rambler 29 2 http://www.romet.pl/Rower,RAMBLER_29_2,10,727,731,14798,2018.html, polski  producent, rower mieści się w budżecie, ma hamulce tarczowe hydrauliczne, fajny osprzęt, wygląd na plus :)

Odnośnik do komentarza

Hej, nie chciałem zapeszyć z tym pensjonatem, więc powiedzmy na teraz że to w lubelskim.. W najlepszym wypadku to ruszy w kwietniu lub maju, ale to zależy w dużym stopniu od wielu czynników, jak finansowanie, przychylność urzędników, zezwoleń budowlanych, wiecie jak to jest w naszym pięknym kraju... Jak będę wiedział dokładnie co i jak, to obiecuję dać Wam znać, choć jak już chyba mówiłem to nie jestem pewien czy na tym forum można się reklamować (wiem, wiem - nie czytałem reguł.. brak czasu!).

Co do Rometa to też myślałem, w końcu trzeba wspierać krajowych producentów (Northtec jakby co głównym wyborem). Z powodu braku czasu nie poszukałem opinii na necie, ale jeśli piszesz że są ok to chyba dzisiaj wpadnę do sklepu niedaleko, gdzie specjalizują się w Romecie i popatrzę. Dwa z ośmiu rowerów, które miałem w życiu to były Romety (25%), i nikt mi nie powie że Pelikan i Jubilat to złe konstrukcje, ha ha!

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Hej, dla tych co mi dawali rady.. Myślę że muszę być w porządku i podzielić się moim ostatecznym wyborem, żeby historia miała happy end ;)

No więc po dłuższym poszukiwaniu, frustracji i niecierpliwości związanej z trudnościami że znalezieniem preferowanych modeli w odpowiednim rozmiarze, kolorze itp, tak aby mieściły się w budżecie (dotacja rządzi się swoimi prawami), wybór został dokonany, częściowo przez przypadek i znajomości.. Więc zwycięzcami są: Ghost Kato 2 i Rock Machines Manhattan 70. I bez zdradzania zbyt wielu, powiem tylko że kupiliśmy je za niedużo.. Rock Machines dotarł dopiero dzisiaj bo był wyprodukowany kilka dni temu, natomiast Ghosta mam już od ponad tygodnia, w zeszły weekend zrobiłem na nim 400 km (600 km od nowości), i choć mnie trochę tyłek boli to z całego serca polecam tą markę!

Dajcie znać co myślicie o tym wyborze i jeszcze raz dziękuję za rady, choć z nich nie skorzystałem ;) 0fdf9ab0ac4645c5a88af4f3b57de15c.jpg328754c02309860d53b145ee13f9b77f.jpg

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...