Skocz do zawartości

Szosowy film z akcją na YT :)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!!

 

Witam Was serdecznie, mam na imię Przemek i gorąco zapraszam Was do obejrzenia niedawno powstałego krótkiego filmu pt "Farciarz".

Film przedstawia różne nietypowe sytuacje podczas zawodów kolarskich. Pamiętajcie włączyć dużą rozdzielczość i dźwięk.

 

Zapraszam równhież do subskrybowania kanału i obejrzenia innych filmów.

Dziekuję!

Miłego ogladania! :)

 

https://youtu.be/3NiW42Usgmw

Odnośnik do komentarza

Dlatego najbardziej lubię jeździć sam i najlepiej pod górę. Im gorzej (czyt. ciężej)  tym lepiej:)

Jeśli chodzi o pierwszą część zdania, to zgadzam się w pełni. Z moim charakterem nawet by mi dobrze zrobiła jakaś mała rywalizacja od czasu do czasu, ale jak widzę takie szaleństwo, to jakoś skutecznie zniechęca mnie do jakichkolwiek zawodów. Można mieć technikę, można być ostrożnym, a wystarczy jedna osoba, która coś zmaluje i cała grupa leży. Nie moja bajka.

Natomiast co do drugiej części to już niekoniecznie. Jestem góralem niskopiennym (na południu za miastem mam pierwsze wzniesienie Karpat ;)), co wbrew pozorom jest mało fortunną lokalizacją - górek nie uniknę, bo gdzie się obejrzę, to zaraz jakiś przynajmniej mały podjazd (nie ma to jak Pomorze), z kolei niewiele jest takich widoków, które zapierałyby dech w piersiach (niekoniecznie z powodu rzadkiego powietrza :D) i podjazdów, które warto dla nich pokonywać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...