Skocz do zawartości

Wahoo czy Garmin?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

No właśnie, hehe, nie ma ?

Problem z boltem jest taki że o ile ma genialnie czytelny i skalowalny (zoom) wyświetlacz w słońcu to diody nawigacyjne w mocnym słońcu są kompletnie niewidoczne.

Te powiadomienia głosowe są więc bardzo wygodne (zwłaszcza że można ustawić ich częstotliwość).

Drugi problem  w Wahoo to brak możliwości przeglądania mapy w przypadku zjechania z różnych względów z wyznaczonej trasy.

Ja po prostu odpalam Locusa z tą samą trasą na komórce  ze sparowaną ze słuchawką.

Komórka w tylnej kieszonce koszulki z wygaszonym wyświetlaczem zużywa ok 8-10% baterii na 1h .  W przypadku koniecznej zmiany trasy (np objazdu) w 2 sek mam ustaloną i wyświetloną pozycję oraz  możliwość przeglądnięcia mapy w Full HD na 5" wyświetlaczu (mega wygodne). Wczoraj miałem taką sytuacje gdy musiałem ominąć zalaną błotem  drogę i poszukać alternatywy dotarcia to wybranego punktu trasy jakąś piaszczystą ścieżką prowadzącą nie wiadomo dokąd.

Oczywiście  w przypadku dłuższej "kombinacji" jednym ruchem zapinam komórkę na mostek ale "na co dzień" nie ma potrzeby jeżdżenia z patelnią na kierownicy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...