Skocz do zawartości

Wahoo czy Garmin?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Czy ktoś może zauważył, że niektóre leśne ścieżki są wycinane z mapy? Jak rozumiem Wahoo korzysta z OpenStreetMap i mogę je znaleźć na stronie, ale korzystając z aplikacji Wahoo czy na samym liczniku niektórych nie ma. Napisałem do ich supportu i otrzymałem taką odpowiedź: "I believe we do exclude non-road paths from our maps". Dodali też coś takiego: "You can use a couple of different services to download maps to your Bolt, such as Komoot." Może jestem ślepy, ale nie widzę takiej opcji.

 

Aha, jakby ktoś miał kłopot z wprowadzeniem średnicy koła spoza dostępnych opcji na liście do czujnika prędkości, to trzeba wpisywać wartość z kropką, mimo że po ponownym wejściu pokaże z przecinkiem. Inaczej wartość nie zostanie zapisana.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Witam serdecznie. Mam dylemat odnośnie zakupu wahoo elemnt bold vs edge 820. 

O ile miałem okazję garmina kilka dni poużywać to wahoo jest mi zupełnie obce.

Z tego co ustaliłem to aby w wahoo była nawigacja zakręt po zakręcie muszę planować trasy w aplikacji ridewithgps. Ale co w przypadku gdy mam już swój gpx? Mogę go wcześniej zgrać do w/w aplikacji i dopiero zsynchronizować z wahoo? 

Gdzie w ridewithgps mogę wybrać rower szosowy? Bo aplikacja wyznacza trasy ewidentnie terenowo. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...