Skocz do zawartości

Rower crossowy do 1300zł


Rekomendowane odpowiedzi

@zzadlo

 

A jak mierzyłeś ramę do siebie? Znalazłeś po prostu jakąś tabelkę z rozmiarami ram i tak dobrałeś dla siebie Vellberga?

Czy przy moim wzroście (188cm) rama 21'' nie będzie za mała?

 

W innym temacie rowerowy365 wspomniał, że ramy królów allegro są przewymiarowane.

Zgadzam się z tym, ponieważ kupiłem Spartacusa 21", przy wzroście 188cm kombinowałem z krótszym mostkiem i teraz wymienię sztycę (mniejszy offset) bo czuję się zbyt rozściągnięty na rowerze.

Najlepiej jakbyś przetestował gdzieś, żeby nie było rozczarowania.

Odnośnik do komentarza

@zzadlo

 

A jak mierzyłeś ramę do siebie? Znalazłeś po prostu jakąś tabelkę z rozmiarami ram i tak dobrałeś dla siebie Vellberga?

Czy przy moim wzroście (188cm) rama 21'' nie będzie za mała?

Ja mam ramę 19 a mam 173 cm. Jak zejdę z siodełka mam jakieś 4 cm luzu... niby mało ale mi się dobrze jeździ na większej po zmianie mostka na krótki jest idealnie. A ramę dobierałem tak z tabelki od producenta gdzieś na stronie jest, rozmawiałem też ze sklepem i oni mówili że 17 była by za niska... niestety 18 ramy nie mają więc kupiłem 19. A popatrz na Spartakusa ramy są te same.
Odnośnik do komentarza

Zaciekawila mnie tu dyskusja wzgledem nieznanych mi marek rowerow... Polecacie kupic np Rometa Orkan 4.0 czy jedne z tych polecanych? Wiadomo wolalbym duzo nie wydawac ale jednak chce tez nim dluzej pojezdzic.

Obecnie mam Rockridera 5.3 troche ciezko na asfalcie dlatego rozgladam sie za crossem. Hexagon R8 podoba mi sie tyle ze znow na asfalcie bym sie irytowal meczac sie za zona ktora odjezdzalaby:)

Odnośnik do komentarza
Cześć, prosze o pomoc w wyborze jednego z pośród czterech rowerów. Zamierzam jeździć zarówno po asfalcie jak i lesie, bez wybitnych szaleństw. Wszystkie można znaleźć za maks 1500 zł .Poniżej linki do wybranych rowerów:

 

Romet orkan 3 m 2017

 


 

trochę chyba za cienkie opony, boje sie o szybkie zniszczenie obręczy, obawiam się również o hamulce niewiadomego pochodzenia i czy nie będą bardziej kłopotliwe od v-ek

 

Velberg

 


osprzęt chyba optymalny , szerokość opony również

 

Giant 

 


 

osprzęt nie najgorszy chyba, ładny wygląd

 

i ostania propozycja 

|Wheeler

 


 

rower mtb wiec opony trochę może za szerokie ale za to najbardziej mi się podoba, opony można zmienić osprzęt też chyba nie najgorszy

 

Proszę o wyrażenie opinii o w.w. rowerwach

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...