Skocz do zawartości

Rowery grawelowe - zestawienie modeli


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

mam pytanie strasznie chciałam grawela.Generalnie rower z takim przeznaczeniem ,ale stać mnie na tribana

.pozniej jest za duza dziura cenowa(używane za poltora kola sie nie trafiają)mam do wyboru używany triban za 8 stow(jak nowy na gwarancji) albo ciekawy crossowy giant disc1 2016 za 1500...podobno szybki.

proszę o pomoc,Niewiele mam czasu a decyzje.dzieki

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, katarzyna napisał:

mam pytanie strasznie chciałam grawela.Generalnie rower z takim przeznaczeniem ,ale stać mnie na tribana

.pozniej jest za duza dziura cenowa(używane za poltora kola sie nie trafiają)mam do wyboru używany triban za 8 stow(jak nowy na gwarancji) albo ciekawy crossowy giant disc1 2016 za 1500...podobno szybki.

proszę o pomoc,Niewiele mam czasu a decyzje.dzieki

Najpierw zastanowiłbym się, czy chcesz mieć rower z barankiem i sztywnym widelcem, czy jednak wolisz jakiś prosty amortyzator i prostą kierownicę.
Tribana 100 pokazywałem tutaj: 


W tej cenie to naprawdę fajny rower, poza manetką, która mnie osobiście bardzo irytowała, ale tak jak mówiłem w odcinku, można ją niedużym kosztem wymienić na klamkomanetkę. Klamkomanetka Shimano Tourney też niczego nie urywa, ale będzie o niebo lepsza od tej manetki, zresztą sam się przekonasz :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...