Skocz do zawartości

Szosa na początek?


Rekomendowane odpowiedzi

Triban. W zeszłym tygodniu zjeżdżałem z Przełęczy Karkonoskiej  moim MTB i dogoniłem gościa na kolarce. Ile tarcz miał z przodu? Trzy. W innym wypadku musiałby być robotem by tam wjechać na standardowym 34x28 a tak, proszę bardzo, da się.

To, że go dogoniłeś na MTB na zjeździe z Przełęczy Karkonoskiej to nic dziwnego ;) Zjechać stamtąd na cienkich oponkach z szosy to nie lada wyczyn patrząc na asfalt, który tam jest w tragicznym stanie;)

 

Też udało mi się tam wjechać na MTB i zjechać szczęśliwie, ale na szosie, przynajmniej bez tarczówek tam bym się pchał :P Chociaż wspomniane przez Ciebie roboty też były spotykane

Pzdr

 

 

Odnośnik do komentarza

Zjeżdżałem i podjeżdżałem tam na szosówce. O ile podjazd jest bardzo trudny to zjazd na polską stronę na szosówce jest absolutną masakrą. A pod górę nie jest łatwo. Ja na mojej szosie na 3x10 na przełożeniu 30x29 ledwo podjechałem. Kolega, który miał podobny napęd ale 30x25 nie dał rady. Jeden z naszych lokalnych kozaków, szczupły i bardzo mocny chłopak nie dał rady na 34x28. Ale znam takich koni co podjechali na 39x25.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...