Skocz do zawartości

Specialized Chisel, nowy aluminiowy, wyścigowy HT


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pytanie z innej beczki. Za ile mógłbym sprzedać kilka gratów z chisela, które zostały mi po ugrade'ach.

Mam:

1. Komplet kół wraz z oponami, dętkami, tarczami, dodatkowo tył uzbrojony w kasetę SLX - chciałbym sprzedaż to jako całość bez rozbierania.

2. Przerzutka tył XT + manetka SLX,

3. Przerzutka i manetka przód SLX,

4. Hamulce 501 oraz zaciski komplet przód o tył,

Przebieg ok. 900 km

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Z oponami ( semislicki -drogie) coś ponad 2100.  Ratchet 18 jest prawie bezgłosny w trakcie jazdy, musze spróbować z 36T. Zamawiałem w Lemonbike - zrealizowali w 3 dni, świetnie zabezpieczone w transporcie. Na razie testowo zamontowałem rogi i zrobiłem 5km - rower jedzie jak szalony. Jutro jak pogoda pozwoli tradycyjna "treningowa" traska wzdłuż Wisly (35km), trochę szutru i głównie asfalt.  Jeszcze musze zmienic juz łańcuch (prawie 2tys km, choć niby nie wyciągniety)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć,

To mój pierwszy post więc witam serdecznie..

Wpadł mi w oko ten Chisel, choć nie widziałem go jeszcze na żywo. Przejechałem się Rockhopperem i zrobił na mnie dobre wrażenie (wiem, inny rower, ale z braku laku chciałem zobaczyć jak się mają Specialized do Treków ). W porównaniu do Xcalibra 9 Rockhopper wydał mi się lepszy, bardziej go czułem. Dlatego myślę o Chiselu.

Zastanawia mnie tylko widelec. Próbowałem znaleźć odpowiedź ale nie jestem pewien.

W wersji Chisel 2020 widzę Judy SIlver turnkey, a Chisel Gold motion control damper. Oba nie mają blokady skoku z manetki. Jak to działa? Ten motion control jakoś sam się załącza przy wstrząsach?

Wydaje mi się, że do ścigania blokada z kiery to bardzo przydatna funkcja. Ale może jest inaczej? Proszę o wyjaśnienie.

I pytanie o kolor? Wiem, subiektywne, ale mam wątpliwości do kolorów Comp. Niebieski jakiś taki chyba za kolorowy, a szary z czarnym napisem na zdjęciach jakby w róż wpadał? Jak to wygląda na żywo? :)

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...