Skocz do zawartości

Renowacja Ukrainy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć witam wszystkich serdecznie, mam na imię Marcel, śledzę bloga roweroweporady od jakiegoś czasu. Przyszła pora podzielić się ukończonym projektem, jest to moja ukraina bodaj z 76 roku. Poniżej zamieszczam fotkę przed i po, oraz film poklatkowy z etapu składania ;) Jeśli wam się spodoba szerujcie u siebie na łolach i pokazujcie znajomym ;)

 

Film:

 

 

Zdjęcia:

 

P.S. Coś mam problem żeby dodać foty, podpowiecie jak to zrobić?

 

Odnośnik do komentarza

Stary, rewelacja! Natychmiast dynamika filmu skojarzyła ze "Wściekłymi gaciami", a to przecież liga oscarowa! Super! Nie pytam ile czasu to pochłonęło, ale warto było. Mam nadzieje, że albo już się realizujesz w tej branży, na co wskazywałaby technik i efekt, a jak nie - nie marnuj talentu! Proszę pogłaskać ode mnie psiaka! W każdym razie - powtórzę: REWELACJA! Szacun.

Odnośnik do komentarza

Stary, rewelacja! Natychmiast dynamika filmu skojarzyła ze "Wściekłymi gaciami", a to przecież liga oscarowa! Super! Nie pytam ile czasu to pochłonęło, ale warto było. Mam nadzieje, że albo już się realizujesz w tej branży, na co wskazywałaby technik i efekt, a jak nie - nie marnuj talentu! Proszę pogłaskać ode mnie psiaka! W każdym razie - powtórzę: REWELACJA! Szacun.

 

Hehe dzięki, montaż zajął 3 tygodnie, natomiast renowacja roweru około roku, ale to tylko ze względu na brak niektórych części. 

Odnośnik do komentarza

Już dawno nie widziałem takiej pasji co do montażu roweru a i filmiku, głownie to film urzekł mnie i to bardzo. Fajny piesek i tatuaż też całkiem całkiem, sam robiłeś?

 

Jestem pod ogromnym wrażeniem, ciesze się że zawitał tak zacny człek na forum do Łukasza.

Szerokości Patryk

dzięki ;) eeeeeyyyyyuuu co do pytania opowiedź brzmi nie, ani pieska ani tattoo ;) 

Odnośnik do komentarza

Świetny film, chłopaku :) Umieściłam go na swoim profilu rowerowym ale nie będę robić kryptoreklamy. Poleciał daleko:) Rower piękny, pasje obie idealne. Rozczulająca podróż i spakowana torba, pies najlepszy, może czas na przyczepkę dla niego:)

Spasiba :) Możesz mi podesłać na priv nazwę profilu ;) Pies zowie się Azja i na bank skończy tak: https://gopro.com/channel/video-of-the-day/ara-and-spirit-the-sidecar-dogto tylko kwestia czasu XD

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...