Skocz do zawartości

[1500 - 1800] Unibike Mission vs Corratec X-Vert Halcon 650B vs Spartacus Marathon


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przymierzam się do kupna roweru mniej więcej za 1500 zł (+- 300 zł). Chciałbym żeby był to rower w miarę uniwersalny, którym pojeżdżę po mieście jak i po okolicznych górkach, lasach itp. Wiem, że za taką cenę nie kupię nic specjalnego, ale dobrze byłoby, żeby był to rower przynajmniej na kołach 27.5 oraz żeby jakość osprzętu była w miarę proporcjonalna do ceny - nie chcę płacić za napis na ramie :P

 Po przeszukaniu ofert z mojego miasta, znalazłem trzy interesujące mnie modele:

  • Pierwszy to Unibike Mission V-brake z 2017 roku za 1500 zł. Początkowo słyszałem, że osprzęt w nim jest w miarę dobry jak na cenę, ale ostatnio jedna z osób, z którą rozmawiałem dała opinię odwrotną.
  • Drugi to Corratec X-Vert Halcon 650B z 2016 roku za 1800 zł. Jedynie na co zwróciłem tutaj uwagę to cena. W innych sklepach jest on o około 300-400 zł droższy, a cena producenta wynosi 2500 zł (w 2016 roku), więc pomyślałem, że może okazja, a może tylko podpucha :D
  • Trzeci to Spartacus Marathon - bodajże z 2016 roku za 1500 zł. Co prawda brzydki jest, ale stosunek osprzęt/cena wydaj się lepszy niż w wspomnianym wcześniej Unibike Mission.

Nie znam się za bardzo na rowerach, więc proszę o pomoc w ich porównaniu i doradzeniu, który lepszy, czy warto kupić lub w zaproponowaniu jakiejś alternatywy  Z góry dzięki za pomoc! Jeżeli ma to jakieś znaczenie: wzrost: 1.77,  waga: 75

 

Corratec X-Vert Halcon 650b

Unibike Mission

Spartacus Marathon

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...