Skocz do zawartości

BMC Urban Challenge


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

 Mam prośbę o poradę w sprawie kupna roweru z poniższego linku:
 

https://www.olx.pl/oferta/bmc-urban-challenge-miejski-scigacz-shimano-alfine-11-biegow-idealny-CID767-IDhp1hB.html

 

Do tej pory jeździłem Crossem, również na z tylną przekładnią Alfine 11, dlatego nie chce niczego innego (może poza ROHLOFF SPEEDHUB 500/14 ale na to mnie jeszcze nie stać). Jako, że większość czasu jeżdżę po mieście, a w dalsze trasy jadę głównie po asfalcie, chcę zmienić rower na fitness. Poza tym, boleśnie się przekonałem, że rower crossowy nie nadaje się do jazdy terenowej po lesie.

 

Załóżmy, że z powyższym rowerem jest wszystko ok. Po zakupie z pewnością będę chciał z powrotem założyć pasek. Czy to, że został przerobiony na łańcuch nie będzie miało wpływu na stan techniczny oraz właściwości jezdne roweru? Czy cena wydaję się wam uczciwa?

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi  :) 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zalogowałem się tylko dlatego żeby odpisać na ten post.

Nie prościej było zapytać sprzedawcę? Gość pewnie kupił rower z urwanym paskiem, chciał kupić i zobaczył że kosztuje 600 zł więc postanowił zakupić komplet pod łańcuch za 150 zł ot cała filozofia. Ogłoszenie nie aktualne więc kupiłeś mimo to albo kupił kto inny. Cena była przyzwoita bo tego typu rowery to rarytasy nie powszechne, w PL raczej nie oferowane do sprzedaż. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...