Skocz do zawartości

Okulary korekcyjne na rower


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

http://allegro.pl/okulary-polaryzacyjne-oulaiou-5-wymiennych-szkiel-i5603848801.html

Kupiłem sobie okulary tego typu. Występują pod różnymi markami itp. Plastik jest dość słabej jakości. Po około roku używania będą pęknięcia, ale w tej cenie 5 szkieł, które się na prawdę przydają. Nie wyobrażam sobie teraz jazdy bez takich okularów. Polaryzacja daje ciekawe efekty. Kupiłem już chyba trzeci komplet. Starczają mi zwykle na około rok. Potem cośtam pęknie, niektóre szkła już zdążę zarysować itd. Najbardziej trzeba uważać w zimę. Zmiana szkieł i poddawanie okularów dzikim naprężeniom przy -10*C to nie najlepszy pomysł :P

Mają ramkę do szkieł korekcyjnych, którą przekładam wraz ze szkłami, za które dałem u optyka 120zł w promocji, z powłoką AR.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Jeżdżę dużo, ale dla przyjemności bez zbędnego szaleństwa w zwykłych oprawkach za to w specjalnych szkłach korekcyjnych. Fotochromy, anty refleksy. W słoneczne dni świetna sprawa. Oko już nie raz uratowały. Jeśli oprawki nie są sportowe za to dobrze dopasowane to przy zwykłej jeździe nie powinno się nic dziać. Łukasz robisz kawał dobrej roboty. Fajnie, że uzupełniasz i robisz aktualizację swoich postów na blogu. Powodzenia na YT.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...