Skocz do zawartości

Kross Black Edition 9.4


Rekomendowane odpowiedzi

Nie pocieszę Cię. Wsiadłem dziś na swoją zimówkę na podobnym amorze i osprzęcie jak Twój. Tak ostatnio myślałem żeby jeździć na niej z dziewczynami z którymi jeżdżę żeby się spowolnić i dopasować do ich tempa. Bo mimo że jeżdżę z nimi rekreacyjnie a one się zaginają (a to naprawdę mocne dziewczyny, jeżdżą po 100 km off-roadem w tempie 17-18 km/h) to jestem dla nich za szybki. Moja zimówka waży 14,5 kg. Ale stwierdziłem że już nie mam cierpliwości jeździć na tym badziewnym amorze i osprzęcie i go opylam. Co i Tobie radzę.

 

A dla tych co chcą zwiększyć wagę roweru, bo jak widać są i tacy dodam że zamontuję swoje blisko 1,5kg zapięcie Abus Bordo i założę drugie koła z ciężkimi oponami drutówkami z agresywnym bieżnikiem i zyskam ze 2 kg :)

A któż chciałby zwiększać wagę swojego roweru ? Po co ? Chyba do Downhillu :D

Odnośnik do komentarza

Ten Romet jest faktycznie interesujący ale Romet go nie ma a na allegro wystawia gosc z terminem realizacji 21 dni więc nie wiem czy sam składa czy co.

Tak poza tym to ten rowerek stoi ponad 3tys więc juz sporo więcej niż chciałem.

Napisałem że mnie niepocieszyliście bo kupiłem tego black edition 9.4. Udało mi się jeszcze 10% rabatu wyrwac na kartę rodzinną więc cena zrobiła sie przyzwoita.

Napiszcie najwyżej co kategorycznie należało by zmienic w tym black edition 9.4 żeby się nie wk....wiać jeżdżąc.

Nic nie zmieniaj teraz, bo to bez sensu. Tak jak mówi NoOnesThere - ciesz się jazdą. Jakbyś miał w przyszłości zmieniać, to najpierw zainwestuj w koła (zwijane lekkie oponki, lepsze piasty i obręcze). Na olx.pl i allegro możesz wyhaczyć konkretne kółka w dobrej cenie. Na razie jeździj i jeszcze raz jeździj. Na takim osprzęcie, który masz też możesz wjechać na każdą górę, na którą wjedzie koleś na rowerze za 10 tys. i więcej. Jak jesteś silniejszy to wcale nie zrobisz tego wolniej.

 

I obejrzyj ten filmik :

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...