Skocz do zawartości

Rower do sprzedania :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na początku chciałabym zaznaczyć, że jestem rowerowym głąbem :) a mój problem to stojący od trzech lat rower, który jedynie zbiera kurz i zajmuje miejsce (tak wiem..wszyscy roweromaniacy teraz mnie przeklinają ;) ) chciałabym go sprzedać, komuś na pewno bardziej się przyda. Niestety rower był prezentem, nie wiem ile kosztował więc nie wiem ile mogłabym za niego chcieć pieniędzy, poza tym na rowerze nie widnieje jakakolwiek nazwa, co nie ułatwia mi sprawy. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jaki to model bądź jak zabrać sie za jego sprzedaż. Z góry dziękuję :)post-2855-0-02924700-1491845122_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hej, na pewno sprzedając ten rower, nie wrzucaj jednego zdjęcia, zrobionego w ciemnym pokoju. Przydałoby się sporo zdjęć, zrobionych na zewnątrz, z różnych stron, ze zdjęciami detali + przydałaby się jakakolwiek specyfikacja tego roweru, chociażby tych elementów, które uda się rozszyfrować.

 

W przeciwnym razie, sprzedajesz kota w worku. Pisałem o tym tutaj: https://roweroweporady.pl/jak-szybko-sprzedac-uzywany-rower/

 

Teraz? Ja bym go wycenił na 400 złotych, patrząc na samo zdjęcie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...