Skocz do zawartości

Gdzie trzymać rower w bloku. Piwnica, klatka schodowa czy balkon?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Tak z czystej ciekawości też bym się dowiedziała. Bo na stronie byli łaskawi napisać jedynie, że "każde pomieszczenie ma indywidualną cenę, a elastyczne umowy najmu i rotacja wpływają na zmienność oferty".

Natomiast nie zmienia to faktu, że takie przetrzymywanie roweru ma sens, jako przechowywanie np. na zimę, a nie "trzymanie w bloku". Bo jaki jest sens dojeżdżać po rower samochodem? Zwłaszcza, że niektórzy jeżdżą codziennie lub kilka razy w tygodniu.

Odnośnik do komentarza

Nie bardzo rozumiem. Artykuł jest powszechnie dostępny w sieci.

 

Ile to kosztuje

Ceny wynajmu pomieszczeń zależą od wielu czynników: np. lokalizacji w magazynie. Kwoty poniższe są zatem podane w przybliżeniu. Firma oferuje obecnie też rabat -50 proc. za pierwszy miesiąc najmu w nowej lokalizacji.

* 1 m sześc. (wymiar pomieszczenia: 1x1x1 m) – 64 zł netto/miesiąc

* 2 m kw. (przykładowy rozmiar pomieszczenia: 1,30x1,6 m, wys. 2,70 m) – 190 zł netto/mies.

* 4 m kw. (przykładowy rozmiar pomieszczenia: 2x2 m, wys. 2,70 m) – 340 zł netto/mies.

* 7,5 m kw. (przykładowy rozmiar pomieszczenia 2,5x3 m, wys. 270 m) – 615 netto/mies.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, dfq napisał:

Nie bardzo rozumiem. Artykuł jest powszechnie dostępny w sieci. 

Gdybyś poświęcił chwilę i przeczytał ten przydługi fragment, to byś rozumiał:

1 godzinę temu, Elle napisał:

Artykuły z Wyborczej są dla mnie nic nie warte, bo mimo że prasy nie czytam, wiecznie wchodząc na ich stronę, dowiaduję się, że limit został wyczerpany i treść artykułu została zablokowana.

A tu wersja obrazkowa: https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/51449317_594458007692005_8680142893924483072_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=95d63cc6f45bcd8095ccec7201568b2d&oe=5CF17EC8

Wobec powyższego, bardzo dziękuję za cennik ? Swoją drogą drogo. Ja płacę za ogrzewane pomieszczenie biurowe z prądem, gdzie na korytarzu mam dostęp do wspólnej łazienki, poniżej 300zł brutto za 10 metrów. Wadą jest akurat w moim przypadku trzecie piętro, ale mam ochroniarza i dostęp przez 24h dzięki szyfrowanemu zamkowi i własnym kluczom.

 

@thalcavewadą Self Storage jest przede wszystkim to, co napisałam wczoraj - wyobrażasz sobie, że chcesz iść na rower, więc ubierasz rowerowy mundurek i... co? dojeżdżasz samochodem czy autobusem do takiego magazynu? Albo, nawet zakładając, że jest dwie ulice dalej - idziesz tam na piechotę? A co jeśli rower przeznaczony jest do treningów lub dojazdów do pracy? Czy o 5 rano też możesz go stamtąd wziąć, a o 2 w nocy oddać? Albo jeszcze inaczej, całkiem statystycznie i przeciętnie - komu normalnemu chciałoby się wybierać po rower do jakiegoś magazynu tylko po to, aby w lecie przejechać się godzinkę wokół komina? Jak się zliczy wszystkich rowerzystów z moich przykładów, zaryzykowałabym, że będzie tego ponad 90% ogółu. Magazyn ma sens dla Jacka, który ma w domu rowerowy sklep i nie jeździ wszystkim na raz, a niektóre rzeczy trzyma tylko lub przede wszystkim na wyścigi dla syna. Czyli powiedzmy jakiś drugi i trzeci komplet kół, zapasowe części i tak dalej. Ale nie podstawowy rower, a chyba o takowy autorowi tematu i większości z nas się rozchodzi.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Elle napisał:

Czy o 5 rano też możesz go stamtąd wziąć, a o 2 w nocy oddać?

Według artykułu tak. Jak jest naprawdę to nie wiem.

 

Ja miałem gdzieś w głowie przewiezienie roweru (rowerów, mojego, żony i dzieci) na okres zimowy. Bo ja rozumiem, że Self Storage jest odpowiedzialny za to co przechowuje dla mnie i przedmioty są ubezpieczone. Więc jakby rower się zawieruszył to będzie ich odpowiedzialnością oddać mi pieniążki bym mógł kupić nowy ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...