Skocz do zawartości

Czy warto dopłacić do UNIBIKE CROSSFIRE 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję nowej zabawki.

B-)

Dziękuję :D Zabawka bardzo pocieszna póki co :D

 

 

Zdradziłbyś jaki udało Ci się wywalczyć upust, ten rower to moje marzenie, ale budżet spycha mnie do allegrowej trójki. Chciałbym sprawdzić, jak daleko jestem od celu:)

Cóż chyba to nie jest jakiś mega upust ale już mieściło się w moim budżecie więc jestem zadowolony. Kupiłem go za 2200zł i bidon w gratisie. Kupiłem go w sklepie stacjonarnym więc dla mnie ważne też było że dostałem skręcony rower i nie trzeba płacić za pierwszy przegląd.

Odnośnik do komentarza

W sumie fajna cena za 2017. U mnie stanęło na spartacusie 4. Zmieniłem tylko amor na sztywniaka i korbę na alivio m4060. Cena po zmianach - 1550 zł. Pewnie przybędzie na początku tygodnia.

Bardzo dobry wybór !;)

Amor i korba to były 2 słabe punkty tego roweru. Dzieki zmianie na sztywny, rower będzie lżejszy i korba z zewnętrznimi lożyskami to jak dla mnie najlepszy system.

Napisz jeszcze w jakim sklepie Ci się to udało zmienić, bo pewnie będzie więcej zainteresowanych tą opcją.

Odnośnik do komentarza

Dzięki!

Już ktoś o tym wspominał na forum, że w sklepie Infinity Bike można bezproblemowo wymieniać części w ich rowerach. Mają rowery zarówno na Allegro jak i w swoim sklepie internetowym. Ceny te same, tylko dostawa gratis w sklepie, a na allegro chyba 25 zł. No i faktycznie tak jest.

Ja po radach forumowiczów zdecydowałem się właśnie na taki zestaw, czyli lepsza korba i sztywniak (do którego namówił mnie znajomy). Jak przybędzie, to jeśli ktoś będzie chciał, wrzucę kilka fotek, jak toto wygląda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...