Skocz do zawartości

Kaszubska Marszruta


Rekomendowane odpowiedzi

Też sądzę że Męcikał - jest nawet agroturystyka w lesie z kilkoma skromnymi pokojami, miejscem na ognisku, itp.

 

I na pewno warto jechać tej wiosny, czy latem, kiedy region tak potrzebuje turystów. My wybieramy się pod koniec maja.

 

Szy.


______________________________________

.znajkraj-logo-forum-50.png
Turystyka rowerowa i narciarska
www.znajkraj.pl
Ostatnio: Emilia-Romania i Apeniny. Włochy na rowerze

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Odświeżę temat, wybraliśmy się tam w weekend majowy i zrobiłam trochę zdjęć. Nadal wyraźnie widać ślady po sierpniowej nawałnicy, odwalili już kawał roboty przy porządkowaniu lasu, ale ponoć nadal można trafić na niespodzianki. Na trasach, które wybraliśmy, nie mieliśmy żadnego problemu z przejazdem, tylko widok zniszczeń smutny.

(nasza trasa: Kłodawka-Męcikał-Czernica-Drzewicz-Charzykowy-Chojnice, najwięcej zniszczeń na pierwszym odcinku trasy, potem już coraz lepiej)

 

WAŻNE: w niektórych miejscach nadal obowiązuje ZAKAZ WSTĘPU DO LASU. Np. startując za Kłodawką, na skrzyżowaniu szlaków, "legalnie" można pojechać tylko zielonym szlakiem, na niebieskim wiszą zakazy.

Mój wpis na blogu ze zdjęciami: http://blogzmiasta.pl/kaszubska-marszruta-po-nawalnicy/ 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Poniżej relacja z mojego bloga z majówkowego wyjazdu w okolice Charzykowów, Swornych Gaci i Brus.

 

http://md-bike.blogspot.com/2018/05/na-szlakach-kaszubskiej-marszruty.html

Namówiłeś mnie, chyba wyskoczymy tam w któryś weekend, szkoda tylko że z Torunia nie mam 60 km :(

Możesz udostępnić ślad do importu? Bo widzę, że nie jechaliście jednym szlakiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...