Skocz do zawartości

[2017] Akcesoria rowerowe - Lidl, Biedronka i inne.


Rekomendowane odpowiedzi

Nabyłem dziś dużą pompkę. Powiem tak, dlaczego do cholery tyle czasu meczyłem się tymi małymi pierdziołkami? Życie sobie zmarnowałem ;)

 

Zgadzam się w 100% ;) To już moja druga lidlowska pompka. Poprzednią nabyłam w sierpniu 2012 i jedyne co jej mogę zarzucić, to że plastikowa końcówka nieco już się wyrobiła. Chociaż pompować się wciąż da, a tę kupiłam "na wszelki wypadek". Pompuję nią rowery i samochód. Ten drugi wymaga troszkę "namachania", ale napompowanie roweru to czysta przyjemność. Małą ręczną pompkę wożę jedynie jako awaryjną, generalnie jednak wolałabym z niej w ogóle nie korzystać ;)

 

 

Czy ktoś na podstawie ostatnich lat wie, czy i kiedy takie akcje rowerowe w Lidlu są powtarzane w danym roku?? Bo to chyba nie był jednorazowy strzał?

 

Wydaje mi się, że jeszcze coś rzucają na koniec lata. Ale zwykle są to nieco inne rzeczy. To znaczy najczęściej już nie takie stricte rowerowe. Nigdy na przykład nie widziałam stojaków serwisowych. Bardziej jakieś rękawiczki, odzież itp., może też pierdułki typu lampki, ale też nigdy takich rzeczy nie kupuję w marketach, więc nie mam pewności.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś kto używa licznika z Crivit z Lidla podpowie mi czy resetując ustawienia podstawowe, czyli obwód koła, godzina, waga itp, czy resetuje się również całkowity przebieg i czas?

 

Posiadam licznik Crivit z Lidla. Nie pamiętam, w którym momencie następuje reset przebiegu globalnego (na pewno po wyjęciu/wymianie baterii), ale wiem, że zarówno obwód koła jak i przebieg globalny można w dowolnym momencie wpisać samemu. Warto więc np. przed wymianą baterii spisać sobie te dane na kartce, by potem je umieścić w pamięci licznika. Natomiast czasu globalnego jazdy po resecie nie można już edytować.

Odnośnik do komentarza

Już sprawdzone,w sumie przypadkiem bo mi się przyciski pomyliły. Kiedy chcemy edytować dane (czas, obwód koła, waga itp) resetują się wszystkie  dane oprócz całkowitego czasu i całkowitego dystansu.

W instrukcji jest napisane, że przy wymianie baterii pamięć zachowuje dane przez 20 sek, więc trzeba to robić szybko i nic nie utracimy ;) Natomiast nie wyczytałem nic że całkowity przebieg można po resecie wprowadzać ręcznie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...