Skocz do zawartości

Co warto zobaczyć na Fuerteventurze


Rekomendowane odpowiedzi

Fajny opis. Takich nam trzeba. Szczerze mówiąc parę osób namawia mnie na bloga i może mi się zechce go kiedyś odpalić. Właśnie m.in z opisami miejsc gdzie warto się wybrać rowerowo. Typu Fuertaventura, Gran Canaria, Teneryfa, Majorka, Cypr i wiele miejsc w kontynentalnej Europie.

Również dołączam się do grona osób namawiających na prowadzenie bloga z małą sugestią, wstawiania mapy trasy i z opisem było by to bardzo ciekawe. Jacek masz dobre predyspozycje lekkie pióro i przede wszystkim wiedzę z którą można się podzielić. Pozdrawiam i powodzenia w prowadzeniu bloga. Pochwal się jak założysz bloga. 

Fajne są również strony internetowe typu http://www.traseo.pl gdzie można się pochwalić trasa ale pod względem turystycznym, a połączenie bloga z trasami byłoby bardzo ciekawe.   

Odnośnik do komentarza

. Jeżeli możesz popraw linka "Monika pierwszy raz jechała na rowerze szosowym

 

Dzięki, poprawiłem :)

 

 

Fajny opis. Takich nam trzeba. Szczerze mówiąc parę osób namawia mnie na bloga i może mi się zechce go kiedyś odpalić. Właśnie m.in z opisami miejsc gdzie warto się wybrać rowerowo. Typu Fuertaventura, Gran Canaria, Teneryfa, Majorka, Cypr i wiele miejsc w kontynentalnej Europie.

 

FuertEventura :) A pomysł na otworzenie bloga jest bardzo dobry!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...