Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,
zastanawiam się nad kupnem roweru, przczytałem już chyba wszystkie tematy na forum, rowerów w przedziale cenowym, który mnie interesuje (do 4000zł). Wczoraj jednak poszedłem do sklepu, żeby już coś się poprzymierzać i trafiłem właśnie na markę Orbea, której szczerze powiedziawszy w ogóle nie brałem pod uwagę. Co możecie powiedzieć o tych rowerach? Celuję mniej więcej w coś takiego: https://www.orbea.com/pl-pl/rowery/2016/mx-10-29. Powiem szczerze, że bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten rower. Nie ograniczam się, jeśli macie jakieś propozycje innych marek, również z miłą chęcią wział bym je pod uwagę.

Odnośnik do komentarza

Orbea to bardzo dobra, hiszpańska firma. Bodajże jedyna z czołowych firm która projektuje i składa rowery w UE. Firma znana głównie z rowerów szosowych. Mój kolega z którym jeździłem po Alpach jeździ na takowym. Te z linku to taki sensowyny hardtail na jednym z tańszych powietrznych amorów RS i miksie osprzętu Deore ale z kiepskimi hamulcami i korbą. Jeśli miałby byc za cenę katalogową to jest jej niewarty. Za ok. 3000 jest ok.

Odnośnik do komentarza

Jestem obecnie trochę nieczasowy żeby doradzać konkretne modele. Jeżdżąc po górach chciałbym mieć dobry amor powietrzny, Rockshox lub Fox jeśli chciałbym dobrą amortyzację która jednak coś kosztuje w  serwisowaniu lub Rockshoxa sprężynowego typu TK Coil jeśli nie chciałbym wydawać na serwis amora. Osprzęt nie gorszy niż Deore i raczej z Shimano a nie ze SRAM. Koniecznie z tylną przerzutką ze sprzęgłem i rozsądne hamulce, raczej Shimano. Przeszukaj trochę wątków gdzie ludzie szukali rower MTB w przedziale 3000-4000. Z pewnością coś wyczaisz. Potem podlinkuj do oceny.,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...