Skocz do zawartości

Naklejki na rower


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dobrej jakości naklejki (o ile lakieru na ramie nie robił jakiś Chińczyk po taniości) nie powinna nic uszkodzić. Z resztą sam przymierzam się do naklejek z odblaskiem, które nie są widoczne w dzień, a poprawiają widoczność w nocy. Ale wiadomo: dobre nie są tanie. Muszą być trwałe, łatwo się czyścić i nie powinny uszkodzić trwale lakieru.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio kupiłem rower Kellys tnt10. W święta zaopatrzyłem się , a raczej dostałem porządne zabezpieczenie- Onguard Pitbull 8005(wersja DT z linką). Pomyślałem, że może warto na wiosnę rower jeszcze oznakować. Stąd właśnie pisze w temacie poświęconym naklejkom. W internecie natknąłem się na Velock. Podobno po zarejestrowaniu się i wypełnieniu danych roweru dostajemy przesyłkę z kartą rowerową i naklejką, o której mowa. Jest też wersja darmowa, ale może warto zapłacić jednorazowo te 20 zł, wykupując pakiet aktywacyjny.Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Chyba sam zainwestuję w te naklejki odblaskowe. W dzień nie widać, a w nocy mogę się naprawdę przydać.

 

 

Ja testuję te:

https://www.amazon.fr/REFLECTIVE-autocollants-r%C3%A9fl%C3%A9chissants-Visibilit%C3%A9-universel/dp/B01L2FV9GK/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1480172725&sr=8-2&keywords=velo+sticker

 

Ramę mam ciemno grafitową, więc w dzień kompletnie ich nie widać, w nocy, w świetle reflektorów, wyraźnie się odcinają. Bardzo łatwo się czyszczą.

 

 

Mnie sie strasznie takie naklejki nie podobają. Nie rozumiem ludzi, który mają rowery po kilka tysiecy z naprawdę świetnym lakierowaniem a i tak oblepiają rower naklejkami, które po dwóch wyprawach wyglądaja okropnie :D

 

 

Jak wspomniałem: jakoś lakieru, naklejek itd. decyduje o trwałości i wyglądzie. Ja mam rower "po kilka tysięcy" i nie miałem oporów przed naklejeniem odblasku -- rower wygląda jak wyglądał, jeździ nadal tak samo. Także sprowadza się to tylko do potrzeb, gustu itp.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...