Skocz do zawartości

Prośba o zgłaszanie spamerskich tematów


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, staram się na bieżąco przeglądać nowe posty na forum. Ale nie zawsze mam na to czas.

 

Mam prośbę do stałych bywalców, jeżeli widzicie gdzieś ewidentny spamerski nowy wątek albo post, np. ktoś się pyta o jakieś tabletki z mango i daje link do producenta i z kilometra pachnie to spamem, to kliknijcie "Zgłoś" przy tym poście. Nie musicie tam nic wpisywać, ja dostanę powiadomienie, zajrzę i zrobię porządek :)

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Ponowię prośbę o zgłaszanie spamerskich tematów/postów. Jeżeli widzicie gdzieś post, który jest ewidentną próbą wstawienia linka reklamowego (osoba z 1-5 postami na forum i chamski tekścik o cudownym sklepie/sprzęcie/usłudze z linkiem lub bez) - zgłaszajcie mi je, zamiast pisać o tym odpowiedzi do spamera :)

Po prawej stronie przy każdym poście jest przycisk do zgłaszania. Nie musicie tam nawet nic pisać, wystarczy puścić mi zgłoszenie, a ja już zerknę co i jak.

Z góry wielkie dzięki! Ostatnio znów mam najazd spam-botów na forum. Część od razu jest banowana, część niestety nie i muszę ręcznie to przeglądać, żeby się nikt nie prześlizgnął. Ale i tak nie upilnuję wszystkiego, więc liczę na Was, że będzie nadal moimi dodatkowymi oczami :)

zglos.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Powoli czyszczę różne spamerskie konta, pomaga mi w tym także antyspamowa wtyczka (która nie działa w 100% skutecznie, ale te 95% spamerskich kont wycina).

Dodatkowo zaczynam kasować konta, które zostały założone przez 2019 rokiem i do tej pory ich użytkownicy nie napisali nic na forum, ani jednego posta. Uznaję takie konta za porzucone i że mogą być źródłem potencjalnego spamu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Odświeżam temat z prośbą do stałych bywalców forum. Jeżeli widzicie jakieś podejrzane posty od kont, które mają kilka postów i ni z gruchy, ni z pietruchy wstawiają link do jakiejś swojej strony, kliknijcie z prawej strony posta trzy kropki i kliknijcie "Zgłoszenie". Ja już się zajmę delikwentem.

Napominanie tych osób nie ma żadnego sensu, oni przychodzą tu tylko po to, aby wstawić kilka postów z linkami.

 

moderacja.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...