Skocz do zawartości

Triban czy Fitness?


Rekomendowane odpowiedzi

Lata przyzwyczajeń też robią swoje. Na rowerze musisz się przede wszystkim czuć dobrze, pewnie. Marka i osprzęt to są kwestie drugorzędne w jeździe rekreacyjnej, czy turystycznej.

Nie mówię, że ten rower Ci polecam, ale też z podobną geometrią: 

https://www.giant-bicycles.com/pl/escape-1

 

Pochodź po sklepach w tym tygodniu i przymierz różne rowerki, a zobaczysz w czym tkwi problem. Zobacz szosę, przełaj, górala 29, crossa, fitnessa, trekkinga i oceń, który jest najwygodniejszy. 

 

Jeżdżę obecnie na na Giant Escape 3 z 2014 roku. Jak dla mnie geometria ramy jest wygodna.

Odnośnik do komentarza

@jajacek Myślę o zmianie mostka bo okazało się, ze kupiłem za mały rozmiar i staram się to jakoś wyrównać. Sama geometria pasuje mi chyba.

 

@desertsky Jak idzie sprzedawanie? Wystawiam swój (jeżeli nie masz nic przeciwko to skopiuje opis) i jeżeli uda mi się sprzedać to kupię od ciebie rozmiar większy.

To są Wasze linki :

 

https://www.olx.pl/oferta/rower-pells-demon-elite-carbon-m-18-CID767-IDiZGzX.html#38c2013d18

 

https://www.olx.pl/oferta/rower-pells-demon-elite-carbon-l-20-CID767-IDiVokR.html#38c2013d18;promoted

 

???

 

Jeżeli tak, to Szysza skopiowałeś wszystko, łącznie z fotkami i dałeś niższą cenę o 200 zł :D :D :D

Odnośnik do komentarza

Niestety dzisiaj nie mam czasu na wystawienie porządnego ogłoszenia, jutro postaram się poprawić je i zrobić fotki. Mam nadzieje, że autor nie obrazi się za skopiowanie, wystawiłem za mniejszą kwotę, a jak sprzedam to na pewno kupię od desertsky rozmiar większy. Także myślę, że dla niego też jest to korzystne bo być może mój się sprzeda szybciej.

Odnośnik do komentarza

Niestety dzisiaj nie mam czasu na wystawienie porządnego ogłoszenia, jutro postaram się poprawić je i zrobić fotki. Mam nadzieje, że autor nie obrazi się za skopiowanie, wystawiłem za mniejszą kwotę, a jak sprzedam to na pewno kupię od desertsky rozmiar większy. Także myślę, że dla niego też jest to korzystne bo być może mój się sprzeda szybciej.

Wprowadzasz w błąd klienta, zamieszczając zdjęcia cudzego roweru, w dodatku bez zgody właściciela. Na miejscu Desertskiego bym się wkurzył i to porządnie, bo nie dość, że kradniesz mu pomysł na sprzedaż, to jeszcze uzależniasz sprzedaż jego roweru od swojego. Jego ogłoszenie stało się mniej wiarygodne, jak i sam sprzedający. Tak się nie robi. OLX powinien zablokować Twoje ogłoszenie. 

ps. Takiego wątku jeszcze na forum nie było :D

Odnośnik do komentarza

Może pójdźcie też do jakiegoś sklepu stacjonarnego (uczciwego, dobrego sprzedawcy), który odkupi od Was rower, albo znajdzie kupca. 

Muszę Was też zmartwić - cena, którą podajecie trochę zniechęca, bo rower, ile by nie przejechał, jest używany, z drugiej, ręki. 

Miesiąc temu na allegro pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży Giant Escape 1 z 2017 roku za 1500 zł (rower kosztuje 2600 zł).

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem Tribana 520 mojemu młodemu na wyprzedaży posezonowej za 1500 (ale mały rozmiar 48 na kołach 650B), pojeździł jeden sezon, włożyłem jeszcze stówę w wymianę tarczy na zgodną z przepisami PZKol i sprzedałem za 1300. Strata 300. Wypożyczenie szosówki na rok raczej kosztowało by mnie więcej więc nie miałem krzywdy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...