Skocz do zawartości

Twój wymarzony rower


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

A ja bym chciał taki, który nigdy się nie psuje, nie wymaga serwisowania, grzebania itp.

 

Do tego aby był komfortowy, nadawał się do codziennej jazdy, jak i do wycieczek.

 

Fajnie jakby jeszcze był zupełnie nieatrakcyjny dla złodziei, abym nie musiał go nigdzie przypinać i zawsze by stał tm gdzie go zostawiłem.

 

Oj chyba się za bardzo rozmarzyłem...

Odnośnik do komentarza

A ja bym chciał taki, który nigdy się nie psuje, nie wymaga serwisowania, grzebania itp.

 

Do tego aby był komfortowy, nadawał się do codziennej jazdy, jak i do wycieczek.

 

Fajnie jakby jeszcze był zupełnie nieatrakcyjny dla złodziei, abym nie musiał go nigdzie przypinać i zawsze by stał tm gdzie go zostawiłem.

 

Oj chyba się za bardzo rozmarzyłem...

 

Wygląda na używany rower miejski, ale je też kradną. :-)

Odnośnik do komentarza

Wygląda na używany rower miejski, ale je też kradną. :-)

 

Mam używany rower miejski.

Lecz jest z nimi mały problem - są nieawaryjne, więc są fajne dla złodziei, a jak są zjeżdzone, to wystarczy wymienić kilka częci i mamy fajny rower retro, dalej bezawaryjny, więc znów jest atrakcją dla miłośników cudzego mienia.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznje. Właśnie przymierzam się do kupienia takiego wymarzonego roweru, a że nie mam wygórowanych marzeń to myślę o takim konkretnie rowerku

http://allegro.pl/lekki-rower-trekking-beone-ct02-alivio-wyprzedaz-i6043225127.html

Moglibyście mi pomóc bo jestem laikiem i powiedzieć czy ten rower jest wart swojej ceny i czy jest przyzwoity za te pieniądze? Chcialbym mieč lekkiego trekkinga to jest jedyny lekki na allegro.

Odnośnik do komentarza

No właśnie ćiężko było znaleść coś takiego :), tylko zastanawiam się czy na Wrocławskie dziury i kostki brukowe kupowanie sztywnego widelca to na pewno dobry pomysl... choć lekkość kusi bardzo!

 

Dzięki Łukasz za odpowieć, a myślisz ze ten model jest lepszy niż wspominiane rowerki ostatnio trekkingowe do 1500 zł tj Kands, Karbon, Romet czy to ta sama półka jest

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...