Skocz do zawartości

Poszukuje sklepu w Krakowie z odzieżą rowerową z dobrymi cenami


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś może coś polecić? Bo jest albo Decathlon, z marką B'twin która mało mi mówi, ale ceny są w porządku, albo sklepy rowerowe z zabójczymi cenami. W dobrej cenie na internecie można coś znaleźć, ale wolałbym najpierw przymierzyć... Głównie chodzi mi o długie spodnie rowerowe - robi się trochę zimno, a to te najciężej znaleźć. Wypady rowerowe nawet po 5h.

Odnośnik do komentarza

Nie zrażałbym się do Decathlona. Ich odzież z serii 700 (ostatnio widziałem rzeczy serii 900, wcześniej ich chyba nie było) u mnie świetnie się sprawdza (choć już 520 i więcej też daje radę). Innych sklepów w Krakowie z rozsądnymi cenami chyba nie ma  :)

Odnośnik do komentarza

Hi,

ostatnio zamówiłem długie spodnie rowerowe z wkładką z polskiej firmy Stanteks i musze powiedzieć ze jakoś spodnie mnie za te cenne zdziwiły, mogę tylko polecić te spodnie, bardzo dobre wykonanie i na tyle cieple ze w zimę można w nich jeździć.


Bardzo polecam i tutaj link

https://www.amazon.de/Stanteks-Fahrradhose-Radlerhose-Sitzpolster-Reflektoren/dp/B005RY252A/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

Odnośnik do komentarza

Cena faktycznie dobra. Ale mi chodziło o to, by przymierzyć. I dobrze, że się tego trzymałem bo mnie trochę rozmiarówka zaskoczyła. Tak więc na razie przetestowałem B'twina (seria 300) podczas nocnej jazdy i było mi ciepło, a potu nic a nic :)
Jak przyjdzie zima i mi się uda gdzieś przymierzyć to może się skuszę na te spodnie. Ale pewnie już zostanę przy Decathlonie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem nie warto ograniczać się w tym przypadku tylko do jednego sklepu z akcesoriami rowerowymi i to stacjonarnego, ponieważ szeroki wybór znajdziesz w sklepach internetowych, gdzie ceny także są zdecydowanie niższe. Co do samej odzieży to można przymierzyć dany model i rozmiar w sklepie po czym poszukać online, ja zawsze tak robię.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zwolennikiem zasady "support your LBS" czyli wspieraj swoje lokalne sklepy rowerowe.Jestem zaprzyjaźniony z kilkoma i mam tam takie ceny jakie bym zapłacił wraz z przesyłką przez Internet. Dlatego jeśli tylko mam możliwość to dam zarobić Warszawiakom a nie Krakusom :)

A jakie sklepy polecasz w Warszawie? Oprócz Decathlonu znam jeszcze Sport Set przy Obozowej.

Odnośnik do komentarza

SportSet prowadzi od lat Pani Halinka. Jak masz karte stałego klienta to masz 5% rabatu na start. Poza tym Pani Halinka jest elastyczna cenowo i można się dogadać.

 

Wnioskuję że jesteś z zachodniej Warszawy więc w tej częsci korzystam jeszcze z takich  sklepów:

 

Cozmo Bike Kasprowicza koło metra Stare Bielany

Dealer Specialized i Cannondale

Sklep prowadzi Krzysiek, któremu pomagają Marcin i Grzesiek a serwisuje jeszcze Bartek. Wszyscy bardzo sympatyczni i elastyczni cenowo i bardzo kumaci zarówno w MTB jak i w szosie.

Drugi większy sklep mają w Izabelinie

 

Naprzeciwko nich po drugiej stronie jest sklep Gianta. Nigdy nic tam nie kupiłem ale mają trochę akcesoriów. To chyba sklep sieciowy ale jakoś nie mam do nich przekonania. Drugi podobny jest koło rogu Księcia Janusza i Górczewskiej. Trzeci na terenie Spójni Dolnej przy Wybrzeżu Kościuszkowskim.

 

sklerowerowy.pl 

Ci mają kilka sklepów. Korzystam z ich sklepu na Śniegockich w centrum, który prowadzi Andrzej Michniak, bardzo dobry przełajowiec i szosowiec, który robi też profesjonalny bike fitting. W sklepie mają też jednego z najlepszych serwisantów w Warszawie, Janka. Elastyczni cenowo i bardzo znający się na rzeczy

 

Róg Broniewskiego i Krasińskiego

U serwisanta Robina składałem ostatnio szosówkę. Polegam gościa. Duży sklep ale nie rozglądałem sie co tam sprzedają

 

Róg Anny German (dawna Burakowska) i Rydygiera. Wielki sklep, nie wiem czy nie największy w Warszawie. Sprzedają Treki, Bontrangery i wiele innych marek. Na antresoli studio bike fittingu. 

 

Szurkowski na Ciołka, tuż obok Sport Set w centrum handlowym. Ten sklep jest filią Harfa Harryson. Mają sporo róznych markowych rowerów i akcesoriów. Pani która zajmuje się sprzedażą jest kompletnie nie elastyczna cenowo. Serwisant kumaty i sympatyczny u którego można czasem zrobić coś w ekspresowym tempie co staje się coraz rzadsze w Warszawie.

 

Sklep Ale Rower. Powstańców Śląskich 80d.

Pani prowadząca sklep elastyczna cenowo ,sympatyczna i słowna (rzadki przypadek w branży rowerowej niestety). Ponieważ ma umowę z Pawlakiem, dystrybutorem Shimano w Poslce, kupuję u niej prawie wszystko co jest związane z Shimano. Jak nie ma czegoś od ręki to będzie mieć w ciągu 1-2 dni od zamówienia mailem lub telefonicznie.

 

A propos Shimano to w Warszawie bardzo ciężko od ręki dostać osprzęt z górnej półki typu SLX/XT. Znam na razie jeden sklep gdzie mają prawie wszystko od ręki na Modlińskiej 248A o nazwie Skuter Serwis. Na dole skutery, na górze rowery, m.in Wheeler i prawie wszystko co robi Shimano od Deore w górę. Ceny umiarkowane. Słowne chłopaki, seriws też robią.

 

Sklepy sieciowe

 

Decathlon

Najlepszy wybór rzeczy rowerowych na Targówku i w Piasecznie. Znacznie uboższy na Bemowie, w Reducie i w Aleji Krakowskiej.

 

Ski Team. Kilka sklepów. Koło nas naprzeciwko PDT Wola, róg Wolskiej i Karolkowej. Standardowe ceny bandyckie ale jak przychodzi wyprzedaż to 50% taniej i wtedy można poszaleć. Mnóstwo rzeczy już tam kupiłem, Narty biegowe, buty, kurtki, ciuchy rowerowe, akcesoria. Większy wybór mają w ich głównym sklepie na 17 Stycznia ale rzadko odwiedzam bo nie po drodze. Mają też sklep w Markach/Targówku koło Leroy Merlin.

 

Intersport

Korzystam w zasadzie tylko ze sklepu w Arkadii. Rzadko zdarzy mi się tam coś kupić ale podczas wyprzedaży można coś pocelować.

 

Go Sport. Wiele miejsc.

Dla mnie nędza ale zależy co komu potrzeba. Na pewno mają duży wybór bielizny termicznej.

 

Outlet Włochy

Tam jest sklep Ski Team i parę innych gdzie można się zaopatrzyć głównie w różne ciuchy.

 

Jeszcze wspomnę o Bikeman na Ursynowie, na Beli Bartoka gdzie rządzi bardzo sympatyczny gość z charakterystycznym irokezem na głowie. Jest to sklep gdzie mają wszytko Ortlieba i Topeaka jeśli ktoś potrzebuje akcesoria tych firm.

 

Na Żoliborzu, w ukryciu jakby, działa sklep alltheway.pl

Mają najlepszy wybór u-locków i wszelkich zabezpieczeń firm Kryptonite, Pitbull i Abus w Warszawie. Mają też trochę innych rzeczy w tym niemal wszystkie pedały szosowe Look Keo. Pani sprzedająca bardzo nie elastyczna i gdyby nie to że się udałem osobiście to przy tym poziomie obsługi pewnie nic bym nie kupił. Nie da się ukryć że chłop z chłopem się łatwiej dogada ale są sklepy, które pokazują że są wyjątki od tej reguły. Ale generalnie kobiety do sprzedaży w sklepie rowerowym się nie nadają.

 

No i w Legionowie jest wielki sklep Dudy. Mają mnóstwo rzeczy, długo by wymieniać ale tanio nie jest. Ale za to od ręki jak coś niestandardowego potrzeba na biegu. Typu opony Vittoria Saguaro albo klocki Jagwire.

 

Tak widze że jest chyba potrzeba na serwis z opiniami o sklepach rowerowych...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...