Skocz do zawartości

Czy warto jeździć na rolkach?


Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu dałam się namówić siostrze i niezaprzeczalnie pokochałam rolki :wub: ale zdarzyło się tak, że wywaliłam się na nierównościach i długo leczyłam poharataną nogę, jednak gdybym tylko mogła to zaraz i ten wiatr we włosach... Jestem za tym, by dla rolkarzy udostępnić chociażby kawałkami, te pięknie wyremontowane drogi, przynajmniej raz na tydzień :D oj zaszalałbym z przyjemnością.    

Odnośnik do komentarza

Teraz robią lepsze kółka :) Ja od razu odkręciłem hamulec, hamuję kółkami i cały czas świetnie się trzymają :)

a no chyba że tak, ja ostatni raz na rolkach jeździłem dobre 10 lat temu więc mogę nie kojarzyć faktów :) aczkolwiek wszystkich "rolkarzy", bo chyba tak ich się nazywa, szanuję i popieram ! 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Osobiście śmigam trochę na rolkach (Powerslide Phuzion Reign 2014), jazda sama w sobie jest bardzo przyjemna, a plecy w części lędźwiowej bolą jak widać nie tylko mnie ;) Nawiązując do wpisu, podczas jazdy ćwiczy praktycznie całe nasze ciało, mocno pracują ramiona, tułów, a w nogach przywodziciele i odwodziciele oraz pośladki (ta część przypada do gustu szczególnie paniom  :P). Innym aspektem, który również tyczy się mnie- nie mogę przekonać się do biegania; rolki świetnie zastępują bieganie, a dodatkowo odciążają stawy :)
 

Najgorzej, że jak pada, albo jest świeżo po deszczu, to nie za bardzo da się jeździć, bo szkoda łożysk  :(

Jak popada i nawierzchnia jest nadal mokra ciężko jest jechać, bo chcąc się odepchnąć ślizgamy się po nawierzchni w efekcie czego wyglądamy pokracznie:D To samo tyczy się hamowania, dużo ciężej jest się zatrzymać na takiej nawierzchni. 

 

-----

 

Swego czasu dałam się namówić siostrze i niezaprzeczalnie pokochałam rolki :wub: ale zdarzyło się tak, że wywaliłam się na nierównościach i długo leczyłam poharataną nogę, jednak gdybym tylko mogła to zaraz i ten wiatr we włosach... Jestem za tym, by dla rolkarzy udostępnić chociażby kawałkami, te pięknie wyremontowane drogi, przynajmniej raz na tydzień :D oj zaszalałbym z przyjemnością.    

 

​Droga Kornelio, nie wiem gdzie pomieszkujesz czy też słyszałaś, ale w niektórych miastach, np.: Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Katowice, Lublin, Grudziądz, Płock, Bydgoszcz organizowane jest wydarzenie Nightskating, czyli jazda na rolkach ulicami miasta pod eskortą policji ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...