Skocz do zawartości

Istria - bike trails / Szlaki w Chorwacji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

chcemy podzielić się wrażeniami z majowego pobytu w okolicach Rovinj na Istrii. Przygotowaliśmy parę propozycji szlaków jako pliki GPX do ściągnięcia. Wyjazd był rodzinno-przygodowy.

Całość jest opisana i opatrzona zdjęciami na naszym blogu-relacja filmowa jeszcze się tworzy ale jest już przedsmak w postaci trailera filmowego. Zapraszamy.

 

 

https://travelistapro.wordpress.com/2016/06/26/istria-rowerowo/

Odnośnik do komentarza

Istria też mnie kręci. Nawet już kupiłem mapy :) Ale na razie jednak alpejskie skalpy wygrywają. Jednak jakby ktoś zrobił jakąś wyprawę to może bym się przyłączył...

Wykorzystujcie czas kiedy młody Was nie urywa. Sądziłem że to będzie dłużej trwało a mój 12-latek złapał taką formę że muszę pilnie zrzucić 10kg i wziąć się do ostrego trenowania żeby za nim nadążyć. Średnią 32 na szosówce na kilkudziesięciu kilometrach wciąga jedną dziurką w nosie. A jesienią nie mógł 28 wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza

Istria też mnie kręci. Nawet już kupiłem mapy :) Ale na razie jednak alpejskie skalpy wygrywają. Jednak jakby ktoś zrobił jakąś wyprawę to może bym się przyłączył...

Wykorzystujcie czas kiedy młody Was nie urywa. Sądziłem że to będzie dłużej trwało a mój 12-latek złapał taką formę że muszę pilnie zrzucić 10kg i wziąć się do ostrego trenowania żeby za nim nadążyć. Średnią 32 na szosówce na kilkudziesięciu kilometrach wciąga jedną dziurką w nosie. A jesienią nie mógł 28 wyciągnąć.

 

Planujemy coś zorganizować w Chorwacji w małym gronie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...