Skocz do zawartości

mumbai21

Użytkownicy
 • Ilość treści

  79
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O mumbai21

 • Ranga
  Forumowicz

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

603 wyświetleń profilu
 1. Kup sobie elektryczny albo hulajnogę elektryczną, to w ogóle się nie zmęczysz.
 2. Nie przejmuj się, ten typ tak ma. Ale w tematach rowerowych wiedzę posiada.
 3. Ja kask mam i na razie nie muszę/chcę zmieniać. To tylko teoretyczne rozważania.
 4. Wiadomo, że o sprzęcie zawodowców decydują sponsorzy czyli producenci. Ale powinno im chyba zależeć na maksymalizacji bezpieczeństwa zawodników i jednocześnie promocji najlepszych produktów. W tym sprzeczności nie ma. Kaski Ekoi, POC, Kask, Abus, Giro nie są reprezentowane w powyższym zestawieniu lub nie są rekomendowane.
 5. https://naszosie.pl/2020/06/09/najbezpieczniejsze-kaski-rowerowe-2020-wg-folksam/ Pod powyższym linkiem można zobaczyć ranking najbezpieczniejszych kasków według szwedzkiej firmy ubezpieczeniowej. Zastanawia mnie jeden, nasuwający się po przeczytaniu tego tekstu, wniosek. Uczestnicy World Tour nie jeżdżą w najbezpieczniejszych kasach. A może do testów użyto niewłaściwych kasków?
 6. A Ty do szkoły nie chodziłeś? Nie wiesz ile to jest 45 stopni? Wąwóz pisze się przez ó. Ani umysł ścisły, ani humanista. Ogólnie tragedia.
 7. A co zrobisz z rowerem jak rozstaniesz się z dziewczyną po roku, dwóch, trzech latach?
 8. W Warszawie mieszka ok. 1 700 000 osób. Chorych jest 2 000, co stanowi ok. 0,11% czyli jedna na 850 osób. Nie tak łatwo je spotkać. Nie bez powodu mówi się też, że zdecydowana większość zmarłych to osoby z chorobami współistniejącymi. Jeżeli którejś z tych osób wirus przyspieszył śmierć to co było faktyczną przyczyną zgonu? Choroba pierwotna czy wirus? Dla mnie wirus. A to, że śmiertelność tego wirusa nie jest jakaś porażająca, przynajmniej dotychczas, też jest wiadome. Teorii na temat wirusa jest mnóstwo a szary człowiek zawsze będzie zagubiony w natłoku informacji. Informacje w obecnych czasach w większości przypadków prowadzą do ogłópiania ludzi a nie do dojścia do prawdy.
 9. Już kiedyś napisałem to do Ciebie. Nie rozumiesz, co czytasz. Nigdzie nie napisałem, że zabraniam komukolwiek czegokolwiek. Twoich preferencji seksualnych: "Wolałem jak owi liberałowie grzebali mi po cichu i delikatnie w toopie w rękawiczkach" też nie zamierzam komentować. I jest to ostatni mój wpis w tym temacie.
 10. Ja z Tobą nie dyskutuję, wyraziłem jedynie własną opinię na temat Twojego wpisu. Fora nie są odpowiednim miejscem na poważne dyskusje. I nie obrażam Cię personalnie, tylko wyrażam się negatywnie o Twoich wypowiedziach. Natomiast Ty przeciwnie. Piszesz do mnie chłopcze, co wprost nie jest obraźliwe ale wyczuwam takie intencje. W podobnym tonie piszesz ci i tobie, chociaż stosowną formą jest Ci i Tobie. I ja takiej używałem w poprzednim poście jak i teraz. Pa, pa.
 11. Skoncentruj się na tym forum na poradach dotyczących tematyki rowerowej, bo na tym znasz się rzeczywiście dobrze. A na prawie i konstytucji nie znasz się, więc nie wypowiadaj się w tych kwestiach (lub nie powtarzaj bezmyślnie zasłyszanych sloganów). Możesz założyć własne forum antyrządowe i tam wypisywać te farmazony. Na koniec muszę Cię zmartwić. Na rządy tzw. liberałów, którzy już byli u władzy i pokazali co potrafią, przez najbliższe lata nie możesz liczyć i lepiej pogódź się z tym albo wpadniesz w depresję :)
 12. Probiotyki przez cały rok? Nieźle zryli Ci mózg i jeszcze z kieszeni trochę wyciągną. Ale każdy robi jak uważa.
 13. Żeby powoływać się na przepisy, to trzeba je znać. Konstytucja odsyła nie raz do różnych ustaw. Jest ustawa z 2008 roku o stanie epidemii, która pozwala ministrowi zdrowia wprowadzać różnego rodzaju ograniczenia. Jakoś ta Twoja opozycja nie kwestionuje żadnego z ograniczeń wprowadzonych przez rząd. Ale powtarzam, biegać i jeździć można. A mandatu można nie przyjąć. Córkę zatrzymał raz patrol na spacerze z dziećmi. Powołała się na stronę rządową i odeszli. Podobnie było z jej znajomymi, rodzice plus dwójka dzieci na rowerach. Policjant to tylko człowiek i też są różni. Oprócz argumentów, tak jak w każdej sprawie, trzeba odpowiednio zachowywać się podczas rozmowy.
 14. Nie ma zakazu ani spacerowania, ani biegania, ani jazdy na rowerze. Wystarczy wejść na rządową stronę i przeczytać w pytaniach i odpowiedziach wyjaśnienie tych kwestii. Jednorazowe wyjście w celach sportowych zalicza się do realizacji podstawowych potrzeb związanych ze sprawami życia codziennego i jest dozwolone. Dodatkowo, wczoraj w tej sprawie wypowiadał się w radio rzecznik prasowy policji i powiedział wyraźnie, że nie ma w Polsce przepisów zabraniających tych aktywności i policja nie daje za nie mandatów. Trzeba tylko zachować się w zgodzie z innymi obostrzeniami - 2 metry odległości i maksimum 2 osoby. Ja biegam i jeżdżę (mam szczęście, że blisko jest do terenów, gdzie jest raczej pusto). Nie raz mijałem radiowóz policyjny czy samochód straży miejskiej i nikt mnie nie zatrzymał.
 15. Jeździcie, czy siedzicie w domu?
×
×
 • Utwórz nowe...