Do wygrania weekend nad morzem [KONKURS]

Niedawno opisywałem mój wyjazd z Morską Ferajną na Wyspę Sobieszewską. Teraz Wy macie niepowtarzalną okazję, by zdobyć zaproszenie na weekend na wyspie. Aby wygrać należy wysłać do mnie maila (roweroweporady małpa gmail.com) w którym opiszecie co byście chcieli robić na Wyspie Sobieszewskiej. Spośród Waszych zgłoszeń wybiorę trzy najbardziej kreatywne i prześlę je do Morskiej Ferajny, a kadra kierownicza spośród wszystkich maili (nadsyłanych przez czytelników innych blogerów będących na wyjeździe) wybierze jeden – zwycięski.

wyspa-sobieszewska
fot. Klaudyna

A nagrodą będą dwa noclegi w ośrodku Alma 2 + wyżywienie dla dwóch osób. Termin wyjazdu do ustalenia z organizatorem. Wyspa jest naprawdę świetnym miejscem, myślę, że nie trzeba będzie Was przekonywać by słać zgłoszenia :) Na maile czekam do 7 września, a 8 września w tym wpisie ogłoszę czyje zgłoszenia wybrałem (nie martwcie się – zachowam Waszą anonimowość pisząc jedynie imię i pierwszą literę nazwiska).

Wyniki konkursu (I etap):

Do organizatorów konkursu przesłałem zgłoszenia następujących osób: Ani S., Jerzego W., Pawła P.  Gratuluję i czekajcie na dalszy rozwój wydarzeń :]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

1 Komentarz

  • Właśnie wysłałam Ci moje zgłoszenie, weekend nad morzem brzmi kusząco, pogoda ma dopisywać we wrześniu. Nad morzem nie byłam wieki temu.