Czekoladowy zestaw rowerowy

Ostatnio wpadł mi w oko świetny produkt, który idealnie nadaje się na nietypowy rowerowy prezent. W zestawie znajdziemy miniaturowy rower, bidon, kask, dzwonek i pompkę. A wszystko to ręcznie robione z czekolady. Z dużą dbałością o szczegóły.

Czekoladki rowerowe

Jak pisze producent: „Wszystkie nasze czekolady są wykonane tradycyjnymi metodami przez naszych czekoladników. Do produkcji czekolad nie skąpimy stuprocentowego kakaowego masła, nadającego czekoladzie smukłego wyglądu i niepowtarzalnego smaku. Wszystkie dodatki wyselekcjonowane są od najlepszych dostawców.”

Jeśli dobrze wczytać się w skład i oczywiście posmakować, szybko okaże się, że dość łatwo dostać sporo wyrobów nie mających zbyt wiele wspólnego z prawdziwą czekoladą.  Wyroby czekoladopodobne, kojarzące się z czasami PRL-u zawierają tłuszcz roślinny oraz odpowiedniki naturalnych składników, czytaj – chemię. Zestaw od Chocolissimo, który „testowałem” ;) był tak fajny, że aż szkoda było go zjeść. Ale nie mogłem się nie skusić i po pewnym czasie zniknął :) Czekolada jest bardzo dobra, a jakość wykonania faktycznie przyjemna, tak jak pisze producent.

Czekoladki można kupić bezpośrednio od producenta, firmy Chocolissimo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

2 komentarze