Armstrong vs Contador – szanse ich występu na Tour de PologneZapraszam do obejrzenia najnowszego odcinka Rowerowych Porad, w którym opowiadam o przepisach dotyczących oświetlenia roweru. Zachęcam także do subskrybowania kanału.Jakie są szanse aby Alberto Contador oraz Lance Armstrong ścigali się w ruszającym w sierpniu Tour de Pologne 2010? Czy któryś z nich mógłby taką rywalizację wygrać? W materiale lookr.tv opowie o tym organizator Tour de Pologne – Czesław Lang. Moim osobistym zdaniem TdP jest już imprezą na światowym poziomie, ale chyba jeszcze z za małą renomą, by ścigały się tu takie tuzy kolarstwa jak Alberto Contador. Ale z czasem, myślę, że jest to możliwe. Wystarczy ściągać coraz lepszych i większych sponsorów i jest szansa, by TdP stał się równie znany co Giro czy nawet Tour de France. Występ takich gwiazd, z pewnością przyciągnąłby kibiców oraz dodatkowych sponsorów.

Być może warto będzie zaprosić Armstronga po zakończeniu jego kariery kolarskiej, by przyjechał na Tour de Pologne czysto towarzysko. Na pewno przyciągnie to uwagę mediów z całego świata na takie wydarzenie.

Zresztą bardzo wielu kolarzy po zakończeniu kariery zostaje min. komentatorami kolarstwa, ekspertami telewizyjnymi – nawet hobbystycznie, na co dzień zajmując się np. zarządzaniem grupą kolarską czy będąc menedżerem.